سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی پروترک

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  پیدایش ساعت پروترک
  تا قبل از سال 1983 کوهنوردان و علاقمندان به طبیعت گردی برای اندازه گیری فشار هوا و ارتفاع می بایست از وسایلی استفاده می کردند که حجم نسبتا زیادی داشت و حمل آنها برای یک کوهنورد در مسیرهای صعب العبور به طبع دشوار بود.
  اما دیری نگذشت که کاسیو با تحولی بزرگ در صنعت ساعت سازی , موفق به تولید ساعتی با نام تجاری PRO TREKبرای ورزشهای تخصصی شد که مورد استقبال فراوان قرار گرفت.
  سری پروترک کاسیو به سبب کاربردی بودن و قابلیت های زیاد خود از جمله قطب نما، ارتفاع سنج و فشار سنج علاقمندان زیادی را در بین طبیعت گردان و کوهنوردان به خود جذب کرد و دوام و سختی این ساعت به محبوبیت بیشتر آن افزود.
  ساعت  PRO TREK که برگرفته از نام PROFESSIONAL TREKKING می باشد همانند نام خود می تواند تضمین کننده یک طبیعت گردی و پیاده روی لذت بخش برای شما باشد.


  عملکرد ساعت های پروترک
  عملکردهای مختلفی مانند زنگ هشدار,کرنومتر,تایمر شمارش معکوس,نور پشت صفحه که در ساعتهای گذشته کاسیو بود,در این سری نیز وجود دارد,اما اضافه شدن قابلیتهایی همچون قطب نما,ارتفاع سنج,دماسنج,فشارسنج و در مواردی عمق سنج,خاص بودن را برای PRO TREK به ارمغان آورد که در ادامه با تولید سری PRT تکمیل ترین مدل خود را که مجهز به بلوتوث با نصب اپلیکیشن روی تلفن همراه و اضافه شدن قابلیتهایی مانند گام شمار,شاخص مصرف کالری بدن و هواشناسی است,امکاناتی بیش از یک ساعت مچی را عرضه کرد.

  ساعت ماهیگیری
  پروترک در ادامه تولیدات خود ساعتی تخصصی برای ماهیگیری نیز ارائه کرد.نشان دادن زمان و مکان مناسب ماهیگیری,نمودار جذر ومد,طلوع و غروب خورشید از جمله قابلیتهای پیش بینی شده در این ساعت می باشد.

  پروترک حافظ محیط زیست
  به عنوان دیگر اقدامات شگفت انگیز کاسیو در تولید این سری می توان به استفاده از بندهای ساخته شده از مواد BIOMASSکه دوست دار طبیعت هستند و به چرخه زیست محیطی برمیگردند اشاره کرد و در مدل های  PRGآن را مشاهده نمود.ارائه تکنولوژی ساعتهای سولار نیز که از انرژی خورشیدی بهره میگیرند  و باعث حذف باطری از چرخه طبیعت شدند,کمپانی کاسیو را در راه حفاظت از محیط زیست مصمم تر نشان داد.


  ساعت پروترک به دلیل گستردگی قابلیت های خود و عرضه کیفیت ممتاز؛ رده متوسط رو به بالا را از نظر قیمت در بین ساعت های موجود در بازار به خود اختصاص داده و در بین مدل های دیگر کاسیو می توان آن را به عنوان گران ترین گروه معرفی کرد.
  کاسیو یک برند اکونومی و پویا در صنعت ساعت سازی دنیا به شمار می رود و همواره با ارائه ساعتهای جدید و متنوع سهم زیادی از این صنعت را به خود اختصاص داده است و مطمئنا در آینده هم  با تولید ایده های جدید همه را شگفت زده خواهد کرد. 


   

  آیا برند کاسیو مدل تخصصی هم تولید می کند؟
  پروترک زیر مجموعه ای از برند کاسیو است که ساعتهای تخصصی تولید می کند
  از کجا ساعت پروترک کاسیو بخرم؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی برند کاسیو ساعتهای پروترک هم در مجموعه خود دارد و به صورت آنلاین و حضوری عرضه می کند
  نمایش فیلتر