سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت جیبی آدریاتیکا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت آدریاتیکا

  کمپانی ساعت آدریاتیکا در کامورینو بخش ایتالیایی سوییس واقع شده است. یکی از اهداف کلیدی این شرکت ایجاد مدل های جدیدی است که کاملا متناسب با تغییر سبک زندگی نسل امروز و در عین حال، حفظ قیمت در بازار رقابت است.این شرکت تولیدات خود را به موتورهای کرنوگراف محدود نمی کند در طراحیهای خود از دو مدل کوارتز و اتوماتیک نیز بهره می گیرد و ساعتهایش را با موتورهایETA , SELITA , ISAو ROANDA عرضه میکند و در بند و قاب از فلزاتی مانند طلا,استیل وتیتانیوم استفاده می کند.

  آدریاتیکا یک نام تجاری سوییسی می باشد که از سال 1931 آغاز به کار کرد. تقریبا همه برندهای ساعت از آغاز جنگ جهانی دوم تا سال 1949 فعالیت چشمگیری نداشتند.در سال 1962 این کارخانه ساعت سازی به بازل سوییس نقل مکان کرد.در اینجا تولید محدود ساعتهای مردانه و زنانه طلایی رنگ را ادامه داد و این نیز یک دوره جدیدی در تاریخ این شرکت بود که در این زمان کمپین: آدریاتیکا قهرمان جهان : را نیز راه اندازی کرد.

   پس از آن مارک Adriatica، در کشورهای اسکاندیناوی به ویژه در کشور فنلاند رونق یافت.

  از سال 1999 ساعتهای آدریاتیکا در شرکت دونگیو تولید می شد و سپس در سال 2010 به دفتر مرکزی در کامورینو منتقل شد. تلاش و تمرکز بزرگی برای بهبود فرایندهای تولید و بهبود ظاهری مدل های موجود بود. پیاده سازی فن آوری های جدید و ایجاد قطعات مدرن از هنر ساعت سازی تبدیل به یکی دیگر از اهداف کلیدی آنها شد. امروز Adriatica یک نام تجاری بین المللی شناخته شده در بسیاری از کشورها مانند انگلستان، ایالات متحده آمریکا، آلمان، ایرلند، پرتغال، مجارستان و مصر است.

  آدریاتیکا از سال 2006 عضویت فدراسیون صنعت ساعت سازی سوییس را کسب کرد .ثبت کلمه "ساخت سوییس" در هر ساعت مفهوم بالاترین کیفیت، دقت، قابلیت اطمینان همراه با ظرافت و اصالت طراحی است. این دقیقا همان چیزی است که Adriatica می خواهد. آدریاتیکا مارک سوئیسی برای بازارهای جهانی بخصوص اروپای شرقی می باشد.

   

   

  آدریاتیکا ADRIATICA

  نمایش فیلتر