سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی پیر کاردین

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

   Pierre Cardin Watch

  پیر کاردین در 7 ژانویه 1922 در ایتالیا به دنیا آمد.پدر او یک تاجر شراب موفق و ثروتمند فرانسوی بود و آرزو داشت پسرش در رشته معماری تحصیل کند،اما پیر از کودکی به لباس دوزی و مد علاقه بسیاری داشت.در 17 سالگی به یک مغازه رفت تا خیاط شود .پس از جنگ جهانی دوم او به خانه مد پاریس پیوست و در آنجا نقش بسیار مهمی در طراحی لباس های فیلم  (Beauty and the Beast ) داشت .در سال 1950 او یک مغازه برای خود باز کرد و به تدریج به عنوان تولید کننده کت و شلوار شناخته شد.از سال 1960 به بعد آغاز شهرت پیر کاردین بود،که وی در کنار طراحی لباس مردانه و زنانه به طراحی عینک آفتابی و ساعت مچی نیز پرداخت.

   

  در سال 1970 پیر کاردین بازدیدی از شرکت فضایی ناسا داشت . که پس از مدتی برای این کمپانی لباس فضایی را طراحی کرد که این لباس توسط نیل آرمسترانگ اولین انسانی که پا به کره ماه گذاشت به تن شد.

  پیر کاردین پس از اینکه توانست شهرت قابل قبولی به دست آورد ، وارد صنعت ساعت سازی نیز شد که ساعت های با کیفیتی را به بازار عرضه کرد و قسمتی از فروش ساعت را در کارنامه کاری خود ثبت کند و هنوز که هنوزه قسمتی از این صعنت را در دست گرفته است و در کنار دیگر برند های سوئیسی رقابت می کند و هم اکنون برند پیرکاردین در کشورهای مختلف دنیا در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

  آیا ساعت مچی پیرکاردین در ایران نمایندگی دارد؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه آنلاین ساعت پیرکاردین را بر عهده دارد
  برند پیرکاردین کجایی است؟
  پیرکاردین برند فرانسوی است
  آیا ساعت پیرکاردین با کیفیت است؟
  ساعت پیرکاردین به تناسب قیمت ساعت متنوع و با کیفیتی عرضه می کند
  نمایش فیلتر