سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

اکسسوری سانتانوره

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  اکسسوری سانتانوره

  اين كمپاني در سال 1885 توسط Victorian Fresard در شهر پاريس فعاليت خود را با قطعه سازی برای شرکت های سوئیسی ساعت آغاز كرده و در سال 1985 با ارائه اولين کلکسیون ساعت هایSaint Honore  رسميت يافت. فضاي حاكم بر طراحي‌ و ديزاين‌هاي اين برند از شهر پاريس اقتباس شده‌ اند. اين سبك پاريسي، در سال 1997 برنده جايزه برترين ديزاين لوكس در نيويورك شد.
   به كارگيري بالاترين استانداردهاي تجاري كيفيت، براي هر كدام از ساعت‌هاي Saint Honore اختصاصاً لحاظ شده و تمامي آنها از لوگو SWISS MADE برخوردارند. هم‌چنين استفاده از بهترين متريال، با جذابيت‌هاي خاص بصري از ديگر خصوصيات حائز اهميت اين برند به شمار مي‌آيد.
  Saint Honore  همواره در طي 135 سال سابقه كاري خود به شكلي هوشمندانه سعي در مدرن و به روز بودن داشته است و بدين منظور در پی بكارگيري جديدترين تكنولوژي‌ها، ايده‌هاي نو و خلاقانه بوده و درراستای گسترش و تنوع محصولات خود، علاوه بر ساعت به ارائه اکسسوری هایی همچون خودکار ، روان نویس، کیف پول و دکمه سردست پرداخته است. اين موفقيت منجر به توسعه وشهرت اين برند در بیش از 60 كشور مختلف در سرتاسر جهان شده است.

  وب سایت رسمی سانتانوره

  چرا اکسسوری برند سانتانوره کمی گران است؟
  سانتانوره از برندهای مطرح فرانسوی است و محصولات زیادی از جمله پوشاک,ساعت مچی,عینک و عطر نیز تولید می کند و البته تمام محصولاتش در رده بالای قیمتی و کیفیتی می باشد
  کادوی با کیفیت و زیبا برای آقایان به غیر از ساعت چه چیزی میشه خرید؟
  اکسسوری سانتانوه کیف جیبی,دکمه سر دست و خودکار تولید می کند که از کیفیت بالایی برخوردار است و برای آقایان هدیه جذابی به حساب می آید
  نمایش فیلتر