سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی سواچ

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  SWATCH

  داستان برند سواچ,داستان یک انقلاب است.در سال 1983 میلادی با ظهور غیر مترقبه یک ساعت سوییسی پلاستیکی دنیای ساعت را زیرورو کرد.اعتقاد این برند این بود که یک ساعت می تواند بیشتر از یک وسیله برای سنجش زمان باشد .از آن زمان سواچ یک زبان جدید در دنیای ساعت شد .راهی برای گفتگو با قلب و بدون کلمات زبانی.ساعت سواچ تجلی یک لذت شد یک لبخند گرم و یک تلنگر از روی مچ که بیش از 30 سال بعد همچنان انقلاب سواچ ادامه دارد و زبان سواچ را همه می فهمند.

  با تولد سواچ زمان معنای جدیدی پیدا کرد و ساعت سواچ با توجه به قیمت ارزان و به صرفه و از همه مهمتر ساخت سوییس سریع جهانی شد.سواچ همواره در پی به روزرسانی خود بود و بعد از چند سال که از تولدش گذشت ساعتهای اتوماتیک خود را عرضه کرد و از پیشروهای حفاظت از محیط زیست شد و سواچ را بیش از پیش محبوب کرد و چند سال بعد با تولید ساعتهای خورشیدی یا سولار این محبوبیت را در بین علاقه مندان به ساعت مچی افزایش داد.او با تولید ساعتهای سولار انرژی مورد نیاز را از نور محیط جذب می کرد و استفاده ای آسان و به صرفه را به دوستداران ساعت هدیه می داد.

  دو سال بعد یعنی در 1997 سواچ ساعتهای اسکین را به بازار عرضه کرد.این سری از قابی بسیار نازک و تمام پلاستیک و بسیار سبک طراحی شده بود و نازکی ان به حدی بود که صنعت ساعت دنیا را به چالش می کشید.اسکین روی دست به بخشی از دست تبدیل می شد و در طراحها و رنگهای متنوع به بازار عرضه شد.swatch skin طرحی ماندگار شد و تولید آن تا به امروز ادامه دارد.

  از پیشروهای ساعت اسمارت برند سواچ بود.در 2004 ساعت swach paparazzi تولید شد.در این سری افراد با اتصال ساعت به اینترنت بی سیم از پیامهای مهم و فوری و یا هواشناسی اطلاع کسب می کردند.

  در 2013 system51 ساعتهای اتوماتیک را به چالش کشید.ساعت اتوماتیک تنها با 51 تکه و نه مثل صدها نمونه که در کنار هم قرار می گیرند تنها با یک مرکزی به هم متصل می شوند.بله شما درست شنیدید فقط با یک پیچ 51 قطعه به هم متصل می شدند.

  در 2015 شما با swatch bellamy با اتصال به NFC به راحتی پرداختهاتون را از کارت اعتباری انجام می شد و این نوآوری همچنان سواچ را به یک برند ساعت ساز یونیک تبدیل می کرد.

  و در 2020 سواچ با استفاده از مواد بازیافتی در طبیعت شروع به تولید طراحیهای اولیه خود کرد و آین سری را در رنگهای متنوع تولید کرد.

  اکنون حدود 40 سال هست که سواچ همچنان با تولید طراحی مینیمال و رنگی یکی از اولین انتخابهای علاقه مندان به ساعت می باشد.

  سواچ SWATCH

  چرا درب پشت ساعت سواچ پلمپ است؟
  این قابلیت آسیب پذیری ساعت مچی سواچ را در برابر آب به صفر می رساند و در صورت نفوذ آب شرکت ساعت شما طی مدت زمان گارانتی و در صورتی که آسیب مانند شکستگی شیشه ندیده باشد را تعویض می کند
  آیا ساعت مچی سواچ بدل هم دارد و راه تشخیص هم دارد؟
  متاسفانه از برند سواچ هم بدل تولید شده و بهترین حالت ممکن خرید از نمایندگیهای شرکت کیش بهین می باشد البته راه تشخیص هم دارد ولی کارشناسی برای تشخیص,نیاز به تجربه زیادی دارد
  چرا برند سواچ محبوب است؟
  برند سواچ به دلیل قیمت مصرف کننده پایین با توجه به اینکه ساخت سوییس می باشد و عرضه تنوع فصلی بالا به عنوان یک ساعت مچی کاربردی از محبوبیت زیادی برخوردار است
  نمایش فیلتر