سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی فیلیپو لورتی | نمایندگی ساعت فیلیپو لورتی

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  درباره ساعت مچی FILIPPO LORETI

  ما ساعتهایی می سازیم که بخشی از زندگی روزمره شما را به خود اختصاص می دهد.در حالی که در صنعت ساعت سازی برندهای هستند که ارزش محصولات خود را چندین برابر قیمت ما به شما عرضه میکنند,به همین دلیل ما سعی کردیم محصولی با کیفیت و با قیمت تمام شده پایینتر به شما عرضه کنیم.

  کمپانی ساعت سازی فیلیپو لورتی همیشه سعی در ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و طراحان ساعت مچی و دور زدن روابط سنتی می باشد که بتواند هزینه تمام شده محصول تولیدی را به بهترین شکل کاهش می دهد.

  در سال 2015 ما کمپین حمایتی در ایتالیا ایجاد کردیم که دو ساله به جمعیت 30 هزار نفر و هم اکنون با 300 هزار نفر به راه خود ادامه می دهد و این کمپین مجموع مشتریان وفادار به برند ساعت ساز فیلیپو لورتی را تشکیل می دهد.البته اساس کار ما از روز اول ارتباط مستقیم با مشتریان بود که از نظرات و پیشنهادات آنها هم بهره مند باشیم.

  هر محصول از برند فیلیپو لورتی با الهام از نمادهای امپراتوری روم تولید می شود و با این کار ادای احترام به تاریخ و فرهنگ ایتالیایی می کند.

  برند ساعت مچی فیلیپو لورتی متعلق به چه کشوری است؟
  این برند در کشور ایتالیا به وجود آمده است
  آیا ساعت فیلیپولورتی از جمله ساعتهای با کیفیت است؟
  در ساخت ساعتهای این برند از فلز استیل و موتور ژاپنی بهره گرفته شده است که مجموعا با کیفیت بالا و متریال قابل قبول عرضه می شود
  نمایش فیلتر