سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت زنانه

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت زنانه
  ساعت زنانه یکی از با اهمیت‌ترین اکسسوری‌هایی است که خانم‌ها خریداری می‌کنند. از آنجا که اکسسوری‌های مورد استفاده خانم‌ها تنوع بالایی دارند خرید ساعت مچی هماهنگ با آن‌ها کار سختی است. از سوی دیگر ساعتی که یک خانم استفاده می‌کند چیزهای زیادی در مورد شخصیت او بیان می کند بنابراین باید در مورد انتخاب و خرید آن نهایت دقت را داشت. ساعت زنانه مدت‌ها است که از مرحله نشانگر زمان عبور کرده و به یک ابزار کاربردی تبدیل شده است که می‌تواند کیفیت زندگی را بهتر کند.بخشی از ساعت‌ها هم با تزئینات زیبا و چشم نواز بیشتر یک قطعه جواهر هستند که زیبایی استایل فرد را چند برابر می‌کنند.

  گرانترین ساعت مچی دنیا
  گرانترین ساعت مچی دنیا, ساعت زنانه انگلیسی گراف مزین به ۱۱۰ قیراط الماس رنگی و از جنس طلای سفید با قیمت ۵۵ میلیون دلار است. در صنعت ساعت سازی تمرکز بالایی با تنوع زیاد بر تولید ساعت زنانه است و اینکه گرانترین آن برای خانم‌ها است که اهمیت این بخش را برای تولیدکنندگان ساعت را نشان می‌دهد، چرا که غیر از جنبه کاربردی جنبه زینتی هم در نظر گرفته شده است.
  در گذشته ساعت‌ها تنوع کمی داشتند و بیشتر به کاربرد آن توجه می شد ولی امروزه  تنوع بالا که شاید برای عده زیادی این تنوع جذاب باشد, خریدار را با مشکل انتخاب مواجه می کند.
  از کجا بخرم؟چه برندی بخرم؟چه طرحی بخرم؟چه رنگی بخرم؟... این‌ها سوالاتی است که ذهن ما را به چالش می‌کشد.

  ساعت مچی به دلیل اینکه پوششی روزانه است باید از کیفیت مطلوب برخوردار باشد. نفوذ آب در محفظه موتور و صفحه، خراب شدن زود هنگام بند، جنس ضعیف شیشه و... می‌تواند آسیب هایی باشد که ساعت غیر استاندارد و بدل دچار آن خواهد شد و در پی آن شما را با مشکلات عدیده مواجه می‌سازد.

  ملاک‌های ا نتخاب ساعت زنانه
  انتخاب ساعت زنانه در وهله اول بستگی به طبیعت افراد دارد.گاهی شخصی قصد خرید یک عدد ساعت برای استفاده در تمام اوقات و مکان‌ها را دارد ساعتی با ساده ترین شکل ممکن و معمولا بدون رنگ اضافی انتخاب می‌کند که بتواند با اکثر پوشش‌های خود آن را هماهنگ کند.

  گاهی افراد عقیده دارند که چند عدد ساعت داشته باشند برای استفاده در اوقات و مکان‌های متفاوت که این مجموعه می‌تواند حداقل متشکل از یک ساعت روزانه، یک ساعت مجلسی و یک ساعت ورزشی باشد. لازم به ذکر است اشخاصی که به ساعت علاقه دارند در مجموعه خود از چند ساعت ورزشی، چند ساعت مجلسی و چند ساعت روزانه بهره می‌گیرند.

  در ساعت‌های روزانه می‌توان از تنوع ساده گاهی با رنگ به نسبت سلیقه و پوشش استفاده کرد.

  در ساعت مجلسی استفاده از نگین و رنگ با توجه به استفاده از زیورآلات هماهنگ می‌تواند جذابیتی متفاوت در پوشش شما ایجاد کند.

  دوراهی خرید ساعت ورزشی
  ساعت‌های ورزشی با توجه به کاربرد به دو بخش تخصصی و غیر تخصصی تقسیم بندی می‎شوند. بخش اول ساعتی احتیاج دارند که با پوشش روزمره خود هماهنگ کنند و احتیاج کاربردی ندارند و در همان حدی که ساعت مقاوم در برابر آب باشد و یا قابلیتی مانند کرنومتر، آلارم را داشته باشند اکتفا می‌کند و بخش دوم مانند غواص، نجات غریق، کوهنورد، خلبان به ساعتی احتیاج دارند که بتوانند از امکانات کاربردی مانند مقاومت در برابر آب، زمان برای ذخیره کپسول اکسیژن برای غواص و قطب نما، ارتفاع سنج، هواشناسی، نمایش موقعیت جغرافیایی برای کوهنورد و ارتفاع سنج، نمایش موقعیت جغرافیایی برای خلبان و ... بهره ببرند.
  البته بخشی هم وجود دارند که هیچ احتیاجی به امکانات ندارند ولی علاقه دارند که ساعت مچی پرکاربردی داشته باشند حتی اگر از امکانات آن چیزی هم متوجه نشوند و فقط زمان را به صورت عادی از آن استفاده می‌کنند.

  اگر در خرید ساعت زنانه این چند بخش توضیحی را مد نظر قرار دهیم قطعا به انتخاب مطمئنی می‌رسیم و سال‌ها از استفاده آن لذت می‌بریم. هنگام خرید ساعت زنانه باید به رنگ آن و مطابقت داشت با پوستتان هم دقت داشته باشید. ساعت‌های زنانه باید امکاناتی متناسب با نیاز کاربر خود داشته باشند همچنین متخصصان توصیه می‌کنند هر فرد ساعتی متناسب با سایز دست خود خریداری کند.

  ساعت مچی زنانه اصل از کجا بخرم؟
  گالری ساعت کاظمی تنوع زیادی از ساعتهای ارژینال با گارانتی و قیمت معلوم و تعیین شده برای خرید خانمها فراهم آورده است
  چه طرحی در ساعت مچی زنانه بیشتر مورد استقبال عموم است؟
  به زمان و مکان استفاده از ساعت مچی و اینکه قرار است با چه پوششی رنگی مورد استفاده باشد, بستگی دارد
  نمایش فیلتر