سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی آنونیمو | ANONIMO WATCH

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه برند آنونیمو

  ANONIMMO WATCH در سال  1997 در فلوانس ایتالیا تاسیس شد.نام خود را در میان دنیای سازش ناپذیر غواصی حرفه ای با تولید ساعتهایی با مقاومت 1000 متری فشار در عمق آب مطرح کرد.

  سری PROFESSIONALE در عمق 2000 متری آب با موفقیت آزمایش شد.ساعت مچی آنونیمو با تکیه بر قدرت اختراعات و همکاری نزدیک با متخصصان این صنعت سریعا توسعه پیدا کرد و چندین خط تولید دیگر از جمله سری MILITARE را راه اندازی کرد.

  در سال 2003 مهندس نظامی ایتالیایی به نام دینوزی به این کمپانی پیوست و خط تولیدی به نام NAUTILO ایجاد کرد که نه تنها روی طراحی بلکه روی کیفیت مواد هم کار می کرد و در این سری از فلز برنز نیز استفاده می شد.

  در تولید ساعت مچی آنونیمو استحکام و عملکرد با ظرافت تلفیق می شد و با طراحی متمایز,خلاقانه و سنتی ایتالیایی همراه با دانش سوییسی عرضه می شد.

  ANINIMO WATCH همیشه توسط شرکتهای ساعت ساز سوییسی تولید شده اند و از سال 2013 دفتر مرکزی این کمپانی به سوییس منتقل شد تا با درج SWISS MADE مطابقت داشته باشد.در آن دوره اولین تصمیم ,تمرکز روی خط تولید NAUTILO  و MILITARE بود اما با حفظ اصالت و در سال 2018 سری EPURATO با تمرکز بر ظاهری ظریفتر و هوشمندانه ایجاد شد.

  در تمام ساعت های آنونیمو از موتور مکانیکی ساخت برند سلیتا SELITA استفاده شده است.از موتور SW200-1 در سری NAUTILO و EPURATO استفاده شده است که دقیق ,قابل اعتماد و محکم است و SW300-1 که در سری MILITARE CHRONO استفاده می شود که یک موتور برتر به دلیل ظرافت با دو ماژول عقربه در صفحه و قرار گرفتن پیچ تنظیم روی عدد 12 آن را به مدلی متمایز در برند آنونیمو بدل کرده است.

  در تولید صفحات این برند از طراحی مهندسی مطابق با نشان مثلثی این برند اعداد 4,8,12 نیز این مثلث را حفظ می کنند و از بندهای چرم دست دوز ایتالیایی بهره می گیرد.

  آیا برند آنونیمو در ایران نماینگی معتبر دارد؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی رسمی این برند در ایران است
  آیا برند آنونیمو در کلاس ساعتهای لوکس قرار دارد؟
  ساعت مچی آنونیمو به جهت استفاده از بهترین متریال و ساخت کیفیتی بالا در رده ساعت های سوییسی با قینت بالا قرار گرفته است
  نمایش فیلتر