سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی هیبریدی فردریک کنستانت

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت فردریک کنستانت

  فردریک کنستانت در سال 1988 شروع کار خود را در زمینه ساعت های دست ساز لوکس آغاز کرد. این برند حاصل مشارکت زن و شوهری به نام های آلتا بکس و پتر استاس میباشد که در شهر  ژنو سوئیس کارخانه ساعت سازی خود را راه اندازی کردند. نام این برند از نام های پدربزرگ و مادربزرگ این زن و شوهر خوش ذوق الهام گرفته شد..

  برندها و ساعت‌های سوئیسی و تولید شده در این کشور به خصوص در رده‌‌ی لوکس، تحت شرایط دقیق و سختی تولید می‌شوند و باید دارای گواهی‌های خاص و تایید شده باشند.

  GENEVE _POINCON DE GENEVE  

  یکی از این گواهی‌ نامه‌ها میباشد. نشان 

  هریک از ساعت های فردریک کنستانت دست ساز اند و به طور حرفه ای با آخرین تکنولوژی از تجهیزات، کنترل می شوند تا دارای بالاترین سطح کیفیت باشند.

  تاریخچه‌ی نشان «ژنو» به سال ۱۸۶۶ برمی‌گردد.

  ساعت‌ها برای سربلند بیرون آمدن از این بازرسی‌ها و دریافت نشان ژنو، باید مشخصات و شرایط ویژه‌ای داشته باشند.

  برای مثال، موتور ساعت از نظر طراحی و ساخت گرفته تا میزان ذخیره‌ی انرژی تست می‌شود. همچنین مواردی مانند ضد آب بودن ساعت نیز مورد آزمایش و بررسی دقیق قرار می‌گیرد.

  یکی از قوانین مهم برای دریافت نشان «ژنو» این است که تمامی قطعات ساعت باید به صورت کامل در ژنو سوئیس تولید شده باشند. حتی اگر ساعت مورد نظر دارای سنگ‌ها و جواهرات قیمتی است، آن سنگ‌ها نیز باید ساخته شده در ژنو باشند و در همین شهر مونتاژ شوند

  موتور ساعت به ویژه در برندهای لوکس همچون فردریک کنستانت از قطعات بسیار زیادی تشکیل می‌شود. تعداد این قطعات در کم‌ترین حالت ۱۰۰ عدد است و گاه به ۱۰۰۰ عدد نیز می‌رسد. حال فرض کنید تمامی این قطعات از جمله سلسله‌ی چرخ‌دنده‌ها، رقاصک، پیچ‌ها، پین‌ها و ... باید در بهترین حالت طراحی و تولید شوند تا مورد تایید گواهی‌نامه‌ی ژنو قرار بگیرند.

  در سال ۲۰۰۲ پیتر و همسرش برای تنوع بخشیدن به گروه برند آلپینا را به مجموعه خود اضافه کردند. آلپینا برند لوکس ساعت مچی های اسپرت است که در سال 1883 بوجود امد اما در سال 2002 پر قدرت و با طراحی های ویژه در زیر مجموعه فردیک قرار گرفت.

  این برند در سال 2008 توانست موتور توربیلن را در کارخانه خود و تنها برای ساعت مچی های برندش تولید و عرضه کند که به گفته خود پیتر این یک جهش در ساعت سازی فردریک است.

  در سال 2015 این برند با توجه به تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید ساعت های هوشمند نمود تا به همگان نشان دهد فدریک همواره در مسیر نوآوری حرکت خواهد کرد.

  با داشتن یک ساعت فردریک کنستانت، می‌توانید لذت غیرقابل وصف ساعت‌ سازی سوئیس را لمس کنید.

   

  https://frederiqueconstant.com/

  آیا برند فردریک کنستانت هم ساعت هوشمند دارد؟
  بله ساعت مچی هیبریدی فردریک کنستانت هم تولید شده است
  آیا در ساعتهای سوییسی گرانقیمت هم ساعت هیبریدی تولید شده است؟
  بله ساعت مچی هیبریدی از برند فردریک کنستانت تولید شده است
  نمایش فیلتر