سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی گروانا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  شرکت ساعت سازی گروانا از ابتدا تا امروز

  در سال 1924 آقایان هنس و والتر گروفلینHans and Walter Groflin  شرکت H and W Groflin Uhrenfabrik AG را تأسیس نمودند و هدف از تأسیس این شرکت ساخت و تولید موتور ساعت بود ولی در سال 1961 آقای "هنس گروفلینHans Groflin تصمیم گرفت که شرکتی  برای خود با نام Hans.Uhrenfabrik.AG  تأسیس نماید.در سال 1970 آقای ورنر بیترلی Mr. Werner Bitterli امتیاز شرکت را خریداری کرد و نام آن را به شرکت تولیدی ساعت گروانا grovana Watch Co Ltd تغییر داد. رفته رفته در سال 1971 تولید موتورساعت در این شرکت  رو به کاهش رفت و  به طور همزمان تولید ساعت تحت برند گروانا Grovana آغاز شد.

  در سال 1980 صنعت ساعت سازی سويیس رو به افول رفت و دچار بزرگترین بحران در طول تاریخ خود شد و همچنین  تقاضا برای ساعتهای مکانیکی کاهش یافت.  آقای ورنر بیترلیWerner Bitterli تصمیم می گیرد که مجموعه ی جدیدی را با موتورهای کوارتز(باطری) به بازار عرضه کند که نهایتأ با موفقیت بزرگی مواجه شد. کارخانه Grovana در Tenniken واقع در شمال غربی سوئیس ، نزدیک به بازل واقع شده است. این شرکت متعلق به بخش خصوصی است و از این رو گروانا مستقل با بیش از 30 سال سابقه در دست خانواده Bitterli بود و با 40 نفر کارمند که 25 نفر از آنها در مراکز تولید و 10 نفر در اداره مشغول به کار بودند اهداف خود را پیش می برد.

  گروانا از طریق نوآوری و ظرافت در طراحی,نام خود را در صنعت ساعت سوییس ثبت کرد و تا دهه 1970 فقط ساعتهای مکانیکی تولید می کرد که از با طرحهای هنری نشات می گرفت.

  سالهاست که صنعت ساعت سوئیس به دلیل کیفیت و دقت محصولات خود در سراسر جهان مشهور است. گروانا از اوایل دهه 70 شروع به حرکت در بازارهای جدید کرد و این امر باعث شد مجموعه ای ارائه شود که درخواست بازار را برآورده و نام تجاری Grovana را موفقتر از همیشه نمایان کند و با بهره مندی از این انعطاف پذیری, Grovana بحران ها را در صنعت ساعت سوئیس,به خوبی پشت سر گذاشت.

  گروانا از اولین شرکتهای سوییسی بود که شروع به ساخت ساعتهای کوارتز کرد. این دانش فنی باعث شد بتواند بازارهای جدیدی را دنبال کند و در اوایل سال 1982 ، 80٪ از تولید شرکت شامل ساعتهای کوارتز بود. گروانا بطور دقیق هدفش را که گسترش سرمایه گذاری های جدید بود را دنبال می کرد و برای برآوردن تقاضا در بازار جهانی با اقدامات مناسبی در قالب افزایش تولید پیگیری می نمود.

  در حال حاضر کار برای افزایش ظرفیت تولید بیشتر در دست اقدام است و در سالهای اخیر گروانا به افزایش فروش سالانه بین 5 تا 15 درصد رسیده است. این موفقیت به دو عامل مهم برمیگردد: اول، گسترش بیشتر بازارهای موجود و دوم ، تغییرات سیاسی در اروپای مرکزی و شرقی.

  گروانا توانسته است بازارهای جدید و قابل توجهی را در کشورهای روسیه ، اوکراین ، لهستان ، جمهوری چک ، اسلواکی و رومانی باز کند. امروز گروانا در بیش از 80 کشور جهان ساعت صادر می کند و همه ساله مجموعه های خود را در چندین نمایشگاه تجاری اروپا و سایر نقاط جهان ارائه می کند.

   در آینده هدف برتر این شرکت از لحاظ فنی ساعتهای بسیار عالی سوئیسی خواهد بود. مجموعه ای جذاب از ساعت که قرار است در سراسر جهان عرضه شود ، با کیفیت بالا ، نظرات مشتری ، این امکان را به Grovana می دهد تا نیازهای مختلف بازار را برآورده سازد. یک ساختمان جدید در ژانویه سال 2000 به بهره برداری رسید که کل انبار قطعات در این ساختمان جدید را گرد هم آورده و در عین حال واحد حمل و نقل جدید نیز به بهره برداری رسیده است. این بدان معناست که هم اکنون فرآیندهای مرتبط با تولید ساعت در حال سازماندهی بهتری هستند. توجه ویژه ای نیز در بخش سرویس وتعمیر صورت گرفت. انبار جدید امکان جمع آوری سریع قطعات یدکی را برای نمایندگان فراهم می کرد. این بدان معنی است که گروانا می تواند تضمین کند که قطعات یدکی ما را در مدت 48 ساعت به نمایندگان تحویل دهد.

  خط تولید جدیدی به بهره برداری رسید که به طور انحصاری برای برند REVUE THOMMENمورد استفاده قرار گیرد. شرکت گروانا در برنامه چند سال آینده خود در نظر دارد که سرمایه گذاری های قابل توجهی در ساختمان های خود انجام دهد. گروانا متقاعد شده است كه از این طریق می تواند با اطمینان وارد هزاره بعدی شود و این سیاست تجاری باعث تقویت بازارهای فروش بیشتر می شود و همچنین در آینده لذت بسیاری را برای صاحب ساعتهای گروانا به ارمغان می آورد.

  وب سایت گروانا : https://www.grovana.ch/en/Home.htm

   

  کاتالوگ مستر گروانا مخصوص سال 2018/19

  ساعت مچی گروانا ساخت کدام کشور است؟
  ساعت گروانا ساخت کشور سوییس می باشد
  نمایندگی فروش و خدمات ساعت مچی گروانا کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی فروش و خدمات ساعت گروانا ر ا به صورت آنلاین و حضوری بر عهده دارد
  نمایش فیلتر