سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی جویسا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت مچی جویسا

  Jowissa Watch Ltd توسط josef Wyss در سال 1951 تاسیس شد. او با دو کارمند دیگر در خانه خود در Bettlach ، سوئیس شروع به تولید ساعت کرد.در سالهای اول آنها ساعت های مارک های دیگر را تولید می کردند . این تجارت بسیار موفقت آمیز توسعه یافت و کارخانه را در سال 1958 گسترش داد.در نتیجه ، کارخانه جداگانه ای در کنار محل اقامت آقای ویس ساخته شد و تعداد بیشتری کارمند جذب شدند.

  در دهه های پس از دهه 1950،Jowissa  به شهرت تولید طرح های خلاقانه دست یافت و یکی از تولید کنندگان پیشرو ساعت های آویز با شیشه های برش خورده بود که مد شده بودند. Jowissa   به عنوان شرکتی شناخته می شود که به ساعت ها به عنوان جواهرات علاقه مند است و بانوان آنها همیشه یکی از عناصر اصلی دامنه ساعت آنها بوده است.

  در طول دهه 1970،Jowissa Watch Ltd تحت سلطه نسل دوم خانواده Wyss  قرار گرفت.گفته شده است که پس از آن بود که پسران یوزف اریش ، مانفرد و لئانرد ویس تصمیم گرفتند تولید ساعت را با نام تجاری خود ، آغاز کنند و همزمان دفتر مرکزی و کارخانه شرکت را به مکان جدیدی در مرکز bettlach تغییر دادند .

  این شرکت موفق به آگاهی از تکنیک ها و فناوری های جدید شد،که بدون شک به آن کمک کرد تا از بحران کوارتز جان سالم به در ببرد .ار اوایل دهه 1970 ، Jowissa  موارد سرامیکی داخلی خود را تولید می کرد و در دهه 1980، این شرکت تنوانست فناوری کوارتز را به کار گیرد و پیاده سازد. محصولات قابل توجهی که در دهه 1990 به بازار عرضه شدند ، ساعت های (Woodtime) و (Stonetime) با جعبه های ابتکاری ساخته شده از پوب و سنگ بودند. ساعت های نیمه چوبی در واقع  توسط Jowissa  کمی زودتر ساخته شدند.

  www.jowissa.com

  نمایندگی رسمی فروش و خدمات ساعت جویسا کجا است؟
  گالری ساعت کاظمی این افتخار را دارد که عرضه ساعتهای مچی جویسا را به صورت آنلاین انجام دهد
  ساعت جویسا ساخت کجاست و آیا ساعت با کیفیتی است؟
  ساعت مچی جویسا ساخت سوییس است و از جمله ساعتهای اقتصادی و با کیفیت سوییسی است
  نمایش فیلتر