سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی لیپ | lip watch

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت مچی لیپ

  امانوئل لیپمن در سال 1844 در نوف بریساخ فرانسه به دنیا آمد.پدرش از یک خانواده ساعت ساز بود که فروشنده تجهیزات ساعت هم بودند.امانوئل در سال 1867  یک کارگاه ساعت سازی تاسیس کرد.کسب او به دلیل پشتکار,شخصیت مصمم و دید وسیع او سریع رونق گرفت.او پس از ازدواج در سال 1868 صاحب سه فرزند شد که این مورد در آینده کسب و کار خانوادگی تاثیر به سزایی داشت. امانوئل لیپمن در سال 1913 در گذشت.

  ارنست لیپمن پسر امانوئل از پیر و ماری کوری درخواست کرد که برای دید در شب صفحه ساعت ماده ای را معرفی کنند که در سال 1898 فسفر به عنوان مواد مکمل در صفحه ساعت برای وضوح دید بهتر در شب معرفی شد.

  نوه امانوئل لیپمن در سال 1931 با توجه به تخصص و نبوغ در شغل خانوادگی به این کسب و کار پیوست و تحولی در این رشته پدید آورد.تحت رهبری او ساعت مچی لیپ به برند مطرح فرانسه بدل شد و در سال 1954 با 1500 کارمند به رقم تولید سالانه 300000 دستگاه رسید و کارخانه را به مکانی جدید منتقل کرد.

  از سال 1935 LIP سری محدودی از ساعتهای هوانوردی به نام TYPE 10 را عرضه کرد که در پرواز ژان مرموز خلبان فرانسوی استفاده می شد و در سال 2001 برای ادای احترام به او دوباره TYPE 10 باز تولید شد.

  T18 ساعتی که از سال 1935 تا اواخر 1950 تولید شد و به منظور قدردانی از خدمات دولت بریتانیا به فرانسه در طول جنگ جهانی دوم به سر وینستون چرچیل اهدا شد.

  تحت رهبری فردریک لیپ اولین ساعت برقی طی تحقیقاتی مستمر در 1946 در ساعت لیپ معرفی شد.

  در 1967 اولین ساعت مچی فرانسوی ضد آب لیپ برای تیم اسکی روی آب NAUTIC-SKY  با تضمین ایمنی بالا رونمایی شد که تا 200 متر یا 20 اتمسفر قابلیت مقاومت در برای فشار آب را دارا بود.

  فردریک لیپ در خط مقدم طراحی و همیشه جلوتر از زمان خود بود.او در 1968 با همکاری شاهزاده فرانسوی,فرانسوا دی باشماکوف ساعتی مکانیکی طراحی کرند که نمایشگر دیجیتالی داشت و تحولی عجیب در این صنعت انجام شد.

  برند ساعت سازی LIP WATCHES نتوانست خود را با چالش ورود فناوری کوارتز به این صنعت وفق دهد و مشکلات جدیدی را بر سر را خود می دید.فردریک لیپ در سال 1971 از دنیا رفت.

  اکنون ساعت لیپ با تجربه بیش از 150 سال همچنان از برندهای پیشرو در صنعت ساعت سازی دنیا به شمار می رود.

  آیا لیپ ساعت مچی با کیفیتی است؟
  در ساخت ساعت لیپ از بهترین متریال استفاده شده است
  از کجا ساعت لیپ خریداری بکنم؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه کنننده ساعت مچی لیپ به همراه گارانتی معتبر بین المللی است
  نمایش فیلتر