سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی آلپینا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت مچی آلپینا

  این ساعت‌ها ظاهر فوق‌العاده چشمگیر و جذابی دارند و دقتشان نیز واقعاً بالا است. اما ماجرا به همین‌جا ختم نمی‌شود، آلپینا تضمین می‌کند که تمام ساعت‌هایش از کیفیت فوق‌العاده‌ای برخوردارند و آنقدر محکم هستند که حتی در فعالیت‌های ورزشی بسیار شدید نیز دوام می‌آورند.

  شاید آلپینا در مقایسه با سایر برندهای سوئیسی و به ویژه برندهای پرفروشی که به شدت بر تبلیغات شبکه‌های اجتماعی تکیه کرده‌اند، از محبوبیت کمتری برخوردار باشد اما این برند به همگان ثابت کرده که موتور‌های ساعت‌هایش را در داخل کارخانه‌ی خودش تولید می‌کند و همیشه به این امر پایبند مانده است. درست است که این شرکت در تولید ساعت‌هایش از تکنولوژی‌های جدید بهره گرفته اما همچنان به تاریخچه‌ی ساعت‌سازی خود وفادار مانده و ساعت‌هایش را با کیفیت، دقت و استحکام تولید می‌کند.

  در سال 1883 شخصی به نام گوتلیب هاوزر، ساعت‌سازان مستقل سوئیسی را  گرد هم آورد و شرکت ساعت‌سازی سوئیسی آلپینا را تاسیس کرد. این ساعت‌سازان “آلپینیست” نامیده می‌شدند. هدف از تأسیس این شرکت و متحد کردن تولید کنندگان و تأمین کنندگان این بود که شیوه‌ی ساخت موتور ساعت و خود ساعت‌ها را بهینه کنند. اما پس از مدت کوتاهی، آلپینا تصمیم گرفت که کالیبرها و کرونومترهایش را در داخل شرکت خودش تولید کند.

   

  جیکوب استراب در سال 1901 به منظور محافظت از کالیبرهای 12 و 19 خطی خود که تا آن زمان نام‌گذاری نشده بودند، شرکت را با نام تجاری “آلپینا” به ثبت رساند. نام برند آلپینا برای اولین بار بر روی کالیبرها و ساعتهای با کیفیتی که توسط گوتلیب هاوزر تولید شده  بودند، قرار گرفت.

   این اتحادیه در سال 1908 که مصادف با در 25 امین سالگرد شروع به کار کمپانی آلپینا بود، نام برند آلپینا را بر روی ساعت های تولید شده نیز به ثبت رسانید.

  این شرکت در سال 1910 یک مدل ساعت جیبی تولید کرد که به تقویم دائمی مجهز بود. تقویم دائمی در آن زمان یکی از نقاط عطف ساعت‌سازی به شمار می‌رفت.

  از مهمترین دستاورد های کمپانی ساعت مچی آلپینا در آن سال تولید ساعتی افسانه ای و منحصر به فرد به نام آلپالیر می باشد.

  نخستین ساعت کرنومتردار این شرکت نیز در سال 1912 تولید شده و در کمپانی گلاشات ارائه گردید.

  ساعت های تولید آلپینا در سال 1920 در بیشتر از 2000 مرکز فروش در سرتاسر دنیا به فروش رسیدند که این عدد در آن موقع واقعاً دست نیافتنی بود.

  در سال 1920 همزمان با پایان جنگ جهانی اول، حدود 2000 فروشنده در سرتاسر اروپا ساعت‌های آلپینا را به فروش می‌رساندند. ساعت های آلپینا به لیسبون، آمستردام، کپنهاگ، لندن، استکهلم و حتی سانتیاگو نیز صادر می‌شدند. شرکت آلپینا در سال 1921 به یکی از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان ساعت‌های خلبانی نظامی تبدیل شد.

  هاوزر همیشه مایل به تولید ساعت مچی ایده آلی جهت ورزشکاران، مهندسان، تکنسین ها و ماجراجویان، بود. بدین سبب وی در سال 1938 ساعتی با نام آلپینا 4 را به سراسر جهان معرفی نمود. آلپینا 4، در واقع مفهوم ساعت های ورزشی را تغییر داد زیرا به شیوه ای قاطعانه  بیان نمود که یک ساعت ورزشی واقعی می بایست دارای چهار خصوصیت اصلی باشد: این ساعت باید ضد مغناطیس، ضد ضربه و ضد آب بوده و از بدنه  ای از جنس استیل ضد زنگ ساخته شده باشد.

  در سال 2002، شرکت فردریک کنستانت که یک شرکت ساعت‌سازی سوئیسی واقع در شهر ژنو است، شرکت آلپینا را خریداری کرد.

  در سال 2015، آلپینا ساعت هوشمند را به بازار عرضه کرد، این ساعت سوئیسی به اینترنت متصل می‌شود و یک نمایشگر ساعت آنالوگ دارد، همچنین به قابلیت شمارش و اندازه‌گیری فعالیت‌ها نیز مجهز است.

  در سال 2017، شرکت سیتیزن واقع در توکیوی ژاپن، شرکت آلپینا و همچنین شرکت فردریک کنستانت را خریداری کرد. در سال 2018، آلپینا گزارش داد که از زمان خریداری‌اش توسط شرکت Citizen، 35% افزایش فروش داشته است.اگرچه کمپانی آلپینا در تولید ساعت هایش از فناوری هایی پیشرفته از قبیل سیستم های کامپیوتری، لیزر، تکنولوژی نانو و میکروسکوپ هایی بسیار پیشرفته بهره می برد ، ولی هنوز هم قسمت مونتاژ قطعات این ساعت ها توسط دست انجام می گیرد.

  هر ساعت آلپینا پیش از ارائه به بازار و ورود به عرصه فروش، تحت تست هایی قرار گرفته که در واقع شرایط دشوار و کاربردی را در زندگی روزمره برای این محصولات شبیه  سازی می نمایند.

  شهرت بسیار تولیدات آلپینا بیشتر به دلیل تلفیق میراث ساعت سازی کشور سوئیس با خلاقیت فنی می باشد.

  نخستین نکته در مورد این برند، 135 سال حضور آن در زمینه ساعت سازی می باشد که خود نشانگر تجربه بالای آن است.

  دقت بالا و کیفیت این ساعت ها به قدری بالاست که نمی توان به آن شک نمود و درمورد آن سؤال کرد. در گذر سال ها، دهه ها و حتی قرونی که این کمپانی ساعت سازی سوئیسی فعالیت نموده است، در هر لحظه این ساعت بر اصالت آلپینیست خود پایبند مانده است.

  همگی تولیدات آلپینا از ضمانت دو ساله برخوردارند که همه نواقص مربوط به زمان تولید که در هنگام استفاده عادی ظاهر می گردند را شامل می شوند.

   

  آیا ساعت مچی آلپینا از کیفیت بالایی برخوردار است؟
  بله ساعتهای برند آلپینا به جهت اینکه از متریال با کیفیت بالا از جمله موتور سوییسی,فلز با درج خلوص بالا,چرم با کیفیت استفاده شده و استانداردهای ساعتهای سوییسی را گذرانده است از برندهای با کیفیت سوییسی به شمار می رود
  ساعت آلپینا با چه برندهایی قابل مقایسه است؟
  ساعت آلپینا در رده برندهای مانند ایپوز,ادوکس,تیسوت,ویکتورینوکس و... مقایسه می شود
  نمایش فیلتر