سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی پیرلنیر | pierre lanner watch

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت PIEERE LANIER

  بئاتریس و ژان پل بورگون زوج فرانسوی در جریان سفر به اروپا تصمیم گرفتند که وارد تولید و تجارت ساعت مچی شوند و برند پیرلنیر در سال 1977 در آلزاس شروع به کار کرد.

  در دهه 80 میلادی جهت توسعه این برند تلاش زیادی شد و در کارگاهی جدید در یک باغ با 12 نفر پرسنل ادامه پیدا کرد.

  در سال 1993 مجموعه MILUNA که طرحی شبیه به نیمه ماه داشت, جایزه طلایی طراحی را از آن خود کرد و پیرلنیر را بیش از همیشه در فرانسه محبوب کرد و به عنوان یک رهبر در بازار ساعت معرفی کرد.

  در موزه این برند تنیسور مطرح فرانسوی سدریک پیولین به عنوان سفیر پیرلنیر حضور دارد و دیوید ژینولا فوتبالیست فرانسوی نیز به عنوان اسپانسر این برند معرفی می شود.

  در سال 1998 پیرلنیر جایزه سال ساعت فرانسه را با ارائه ساعتی کرنوگراف که برای سدریک پیولین طراحی کرده بود,از آن خود کرد و با این افتخار به پیشروی خود ادامه داد.

  در سال 2010 کمپین تبلیغاتی تلویزیونی با شعار " این پیر کیست" در تلویزیون فرانسه به وجود آمد و پیرلینر را در مجموعه 10 برند مطرح فرانسوی قرار داد.

  عملکرد قوی پیرلینر منجر به درخواست فدراسیون بسکتبال فرانسه FFBB برای حمایت این برند از بسکتبال این کشور شد  و در این راه حمایتی سرشار از خلاقیت ارائه شد.

  در 2012 مجموعه EOLIA متولد شد که به موفقیتی غیر قابل انکار دست یافت.

  در سال 2015 با ارائه مجموعه EVIDENCE ساعت مچی پیرلنیر با موتور اتوماتیک معرفی شد و این مجموعه جایگاه این برند را بیش از پیش در ارایه ساعتهای به روز تضمین می کرد.

  اکنون این برند در اکثر کشورهای دنیا حضوری فعال دارد.

  برند ساعت ساز فرانسوی پیرلنیر در حال حاضر مفتخر است که بیش از 45 سال حضور قابل دفاع  در تک تک لحظات زندگی همراه شما حضور داشته است و با مجموعه ای از ساعتهای مردانه و زنانه میتواند تمام سلیقه ها را به خود مجذوب کند.

  آیا ساعت پیرلنیر در ایران نمایندگی دارد؟
  بله گاری ساعت کاظمی نماینده رسمی این برند در ایران است
  ساعت پیرلنیر ساخت چه کشوری است؟
  ساعت مچی پیرلنیر ساخت کشور فرانسه است و روی ساعت این کلمه درج شده است
  نمایش فیلتر