سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی فورتیس | FORTIS WATCH

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  FORTIS

  فورتیس در لاتین به دو معنی می باشد.اول قوی و با دوام و دوم شجاع و نترس.آقای ولتر وگت(Walter Vogt) در سن 29 سالگی پی به این حقیقت برده بود که یک برند قوی ساعت که فراورده ای با عملکرد بسیار عالی و بالا جزء لازمه های موفقیت در یک صنعت رقابتی و رو به رشد می باشد.در سال 1912 میلادی او برنامه خود را با تاسیس کارخانه ای به مورد اجراء گذاشت.کارخانه او در شهر گرنچن GRENCHEN سوییس تاسیس شد تا با تاسیس آنجا به اهداف خود نایل گردد.او محل کارخانه خود را در نزدیکی ایستگاه شهر بنا کرد و مارک ساعت خود را به نام فورتیس به ثبت رساند.فلسفه آقای ولتر وگت(Walter Vogt) کیفیت بسیار بالا جهت بازار بین المللی بود.در اوایل قرن بیستم زمانیکه مردم رو به ساعتهای مچی آوردند,وی فرصت را غنیمت شمرد تا به اهداف خود جامه عمل بپوشاند.هدف بنیانگذار برند فورتیس آقای ولتر وگت(Walter Vogt) این بود که قابل اعتماد ترین و برجسته ترین ساعت دنیا تولید شود که معرف یک فراورده خوب سوییسی و سزاوار به نام فورتیس باشد.

  اولین ساعت مچی اتوماتیک با تولید انبوه در جهان

  در سال 1922، آقای "ولتر وگت" (Walter Vogt) با آقای "جان هاروود" (John Harwood) که یک ساعت ساز و مخترع بریتانیایی بود در یک ملاقات سرنوشت ساز بطور اتفاقی آشنا گردید. آقای "جان هاروود" (John Harwood) در جستجوی یک شرکت سوییسی بود که درکی مناسب از ایده ساعت اتوماتیک وی داشته باشد. آقای "جان هاروود" (John Harwood) دریافت که آقای "ولتر وگت" (Walter Vogt) محرک آینده نگر برای ایده اش می باشد . بعد از سپری شدن چهار سال کار و پیشرفت، مدل افسانه ای "جان هاروود" (John Harwood) اولین ساعت مچی اتوماتیک بود که آماده تولید انبود گردید.  استقبال از این مدل ساعت در نمایشگاه ساعت "بازل" در سوییس باعث تقویت شهرت برند "فورتیس" و شایستگی آن در سطح جهانی گردید.

   

  فورتیس FORTIS

  فیلم معرفی شرکت فورتیس (اورجینال)

   

  ساعت مچی فورتیس ساخت کجاست؟
  ساعت فورتیس ساخت کشور سوییس است و بیش از صد سال قدمت تولید دارد
  آیا فورتیس داخل ایران نماینده رسمی دارد؟
  بله گالری ساعت کاظمی نماینده انحصاری این برند در ایران می باشد و بیش از 20 نماینده فعال در سراسر ایران با این برند همکاری دارند
  چگونه ساعت اصل فورتیس را تشخیص بدهیم؟
  بهترین حالت ممکن خرید از نمایندگی معتبر می باشد مگر اینکه اطلاعات زیادی راجع به برند فورتیس داشته باشیم
  نمایش فیلتر