بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت دیواری

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت دیواری با کیفیت,چه شرایطی دارد؟

  در گذشته مبنای دقیقی از زمان وجود نداشت و تقریبا حرکت خورشید در آسمان و محل قرارگیری آن با توجه به فصول سال میزانی برای اندازه گیری زمان به شمار می آمد.با گذشت زمان ساعت آبی,شنی,آفتابی و ... جای خود را در زندگی انسانها باز کرد و با پیشرفت علم و به وجود آمدن ساعت جیبی و ساعت مچی,درک زمان و برنامه ریزی روزانه را برای انسان بیش از پیش کرد به صورتی که امروز اگر کارهای روزانه را با زمان پیش نبریم مشکلات عدیده ای برای ما به وجود خواهد آمد.
  با زنگ ساعت رومیزی صبح را شروع می کنیم و خروج از منزل را با ساعت دیواری تنظیم  و روز را با ساعت مچی در دست می گذرانیم.
  ساعت دیواری از جمله وسایلی هست که هم جنبه کاربردی دارد و هم زیبای آن مکملی برای دکور منزل است.
  ساعت دیواری با اشکال مختلف و متریال متنوعی تولید می شود.
  ساعت دیواری کوکو که در هر ساعت پرنده ای از بالای آن خارج می شود و صدای کوکو می دهد که در برخی از مدلها با اشکالی دیگر با موزیک همراه است و معمولا از جنس چوب ساخته می شود.ساعت دیواری پاندولی که ابتدایی ترین انواع ساعتهای دیواری است و همچنان پرطرفدار است با وزنه های آویز به زنجیر,کشیده و کوک می شدند و همواره پاندولی به شکل آونگی در آن حرکت می کرد و معمولا از جنس چوبی ساخته می شوند.
  در سالهای اخیر ساعت دیواری با موتورهای باطری دار,وزن سبک تر و حجم کمتر با متریالی از جنس پلاستیک و یا چوبی عرضه می شوند. دلیل این تغییر,قیمت تمام شده ارزانتر می باشد.
  برندهای ژاپنی مانند سیکو ,سیتی زن و ریتم از پیشروهای تولید ساعت دیواری هستند که با قیمتی به مقرون به صرفه همراه با کیفیت ,عرضه می شوند ولی لوکسترین و گرانترین محصولات ساعت دیواری را کشورهایی مانند سوییس و آلمان تولید می کنند.
  گالری ساعت کاظمی عرضه کننده انواع ساعت دیواری می باشد.


   

  ساعت دیواری اصل از کجا بخرم؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه کننده ساعت دیواری ارژینال می باشد
  از کجا ساعت دیواری سیکو بخرم؟
  در گالری ساعت کاظمی ساعت دیواری سیکو موجود است
  چرا ساعت دیواری پاندولی تنظیم کار نمیکند؟
  دلایل مختلفی مانند کمبود انرژی محرک و مستهلک شدن قطعات و در گاهی اوقات نصب بر روی دیوار شیب دار می تواند موجب اختلال در کار ساعت دیواری پاندولی شود
  چرا ساعت دیواری زود باطری تمام می کند؟
  نداشتن موتور استاندارد یا مستهلک شدن آن می تواند از دلایل تمام شدن سریع باطری در ساعت دیواری باشد
  نمایش فیلتر