سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی ابرهارد

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت مچی ابرهارد

  ژرژ ابرهارد در سال 1887 برند ساعت سازی ابرهارد را در لشو دوفوند سوییس تاسیس کرد.
  تولیدات اولیه ابرهارد بر روی ساعتهای جیبی متمرکز بود که در سال 1894 ساعت جیبی ابداعی خود را با قابلیت دارا بودن زمان دوم به بازار عرضه کرد.
  خلاقیت برند ابرهارد در تولید ساعت پایانی نداشت که در سال 1905 ساعت مچی جدیدی با مدلی نوآورانه به بازار عرضه کرد.در این مدل حرکت ساعت شمار و دقیقه شمار با عقربه انجام نمیشد و به جای عقربه صفحه حرکت می کرد و البته عقربه هایی که در این ساعت طراحی شده بود که نقش کرنومتر را ایفا می کرد.
  برند ابرهارد در سال 1919 اولین ساعت مچی را که خاصه مجهز به کرنومتر بود را طراحی کرد.
  در سال 1921 احساس شد که ساعت مچی باید در مکانهای متفاوت کاربرد داشته باشد و بر این اساس دست به طراحی ابداع جدید خود زد.ساعتی با خاصیت استفاده در ارتفاع و گرد و غبار که در قالب خود تحولی بی نظیر بود.


  در سال 1335برند ابرهارد دقت در تولید ساعت مچی کرنوگراف خود را تکمیل تر کرد. این محصول درجه بندی در صفحه ساعت را دقیق تر و با سنجش بهتری محاسبه می کرد و در آن زمان شروع فعالیت و پایان فعالیت به شکل ساده تر و دقیق تر اندازه گیری می شد و در سالهای بعد طراحی آن را متنوع کرد.
  در سال 1942 ساعت مچی ابرهارد در پرواز با هواپیما تست خود را گذراند و در سال 1950 جایزه طراحی ساعت کرنوگراف مکانیکی را از آن خود کرد.در همان سالها طراحی جدیدی را عرضه کرد که در کنار مکانیزم کرنومتر,زمان دوم را هم اضافه کرد.
  ابرهارد برای به روز بودن و با توجه به درخواست متقاضیان در سال 1970 ساعتهای خود را با چالش جدیدی مواجه کرد و  موتورهای کوارتز را در تولیدات خود به بازار عرضه کرد.
  در 1982 ابرهارد به اعماق دریا راه پیدا کرد و ساعت مکانیکی را برای عمق طراحی کرد.
  و در سال 1987 در جشن تولد صد سالگی برند ابرهارد مدل NAVYMASTER خود را معرفی کرد و در آن زمان با ساعتهای کرنوگراف خود اسپانسر مسابقات اتومبیلرانی شد.
  در سال 1996 دنیای مد رو به تغییر بود و ساعت ابرهارد هم از این مقوله عقب نماند و با تولید ساعت مچی بند چرمی 43 mm خود را به روز کرد.
  در بهار سال 1997 ساعت مچی مکانیکی جدیدی را به بازار عرضه کرد که قابلیت نگهداری شارژ موتور را تا 8 روز دارا بود و این تحولی در تولد ساعتهای مکانیکی بود.


  در سال 2001 طرح جدید از مدلهای مکانیکی مطرح شد به نام CHORONO 4 که تا به حال در هیچ برندی وجود نداشت و در آن 4 دایره زمان سنج کنار هم در ساعت جای گرفته بود که در سال 2005این طراحی را در قالب مستطیلی هم عرضه کرد.
  در سال 2003 طرح TAZIO NOVORALI به احترام یادبود راننده معروف اتومبیلرانی VANDERBILT عرضه شد.
  و دوباره ساعتی برای عمق به نام SCAFODAT با طرحی جسورانه که در عمق 500 متری دریا قابل استفاده بود.
  در 2007 ابرهارد 120 ساله شد و جشن تولد خود را با ارائه ساعتی با موتور اتوماتیک با تمرکز بر تقویم و نمایش ماههای میلادی و همچنین,کرنومتر ادامه داد.
  در سال 2009 طرحهای زیبای ورزشی به کلکسیون ابرهارد با بندهای رنگی اضافه شد.
  خلاقیت در طراحی ساعت برای ابرهارد پایان نداشت تا اینکه در 2013 میلادی ساعت مچی مکانیکی جدید خود را با درب پشت شیشه ای رونمایی کرد که با استقبال زیادی روبرو شد و دو سال بعد در ادامه تولیداتش ساعت مچی مکانیکی با نمایش دو زمان را به بازار عرضه کرد که در تولیدات محدود و متشکل از 336 قطعه طراحی شده بود.
  امروز ابرهارد 135 سال سابقه درخشان در تولید ساعت را در کارنامه خود یدک می کشد و با سابقه ای سراسر موفقیت جایگاه خود را در برندهای برتر ساعت دنیا هر روز ارتقا می دهد. 

  ساعت مچی ابرهارد ساخت کجا می باشد و چه کیفیتی دارد؟
  ابرهارد از برندهای لوکس سوییسی است و 135 سال سابقه تولید ساعت را با خود به یدک می کشد و بسیار ساعت باکیفیتی است
  نمایندگی ساعت ابرهارد کجاست؟
  نمایندگی ساعت ابرهارد گالری ساعت کاظمی می باشد
  نمایش فیلتر