سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت جیبی ویسروی

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت ویزروی

  Viceroy  تازه وارد صحنه تماشا نیست.از زمان تاسیس خود در قلب ساعت سازی در سوئیس در سال 1951،این برند ساعت های با کیفتی ساخته است که نه تنها مد هستند بلکه در صف مقدم روند هستند.

  در سال 1982،شرکت اسپانیایی (Grupo Munreco) را به قصد جلب توجه این برند به مخاطبان جهانی خریداری کرد.در نتیجه بیشتر سفیران این برند اسپانیایی بودند،از جمله راننده فرمول 1 فرناندو آلونسو و خولیو ایگلسیساس.

  ساعت های Viceroy  با انواع مدل ها متناسب با سلیقه های مختلف ،مردان و زنان تهیه میکند.حتی یک سری ساعت به طور خاص برای کودکان وجود دارد.Viceroy از جسورانه و چشمگیر تا ملایم تر و ظریف تر ،طیف وسیعی از گزینه های سبک را اجرا می کند و عوارضی مانند کرنوگراف را در ترکیب خود گنجانده است.علاوه بر این آنها از ترکیبی از مواد که شامل سرامیک و یاقوت کبود است استفاده می کنند.

  Viceroy  با اشکال و رنگ ها بازی می کند تا پیچ و تاب خلاقانه ای را به ترکیب های معمول ساعت وارد کند.به عنوان مثال،آنها یک شکل مربع چشمگیر دارند که مطمئنا توجه هر مچ دست را جلب می کند و از رنگ های زنده مانند آبی برقی و قرمز آتشین در صفحه ها ،قاب ها و نوار ها استفاده می کند.Viceroy  برای زنی که دوست دارد ساعتش بیشتر احساس جواهرات را منعکس کند ،خطی به نام Bijoux  را معرفی کرد.این ساعت ها با طلای 18 عیار یا رودیوم پوشانده شده اند.

  آنتونیو باندراس و شکیرا از جمله چندین سفیر معروف برای نمایندگی Viceroy هستند.این شرکت در سال 1996 با انتشار ساعت های Viceroy Gold و اولین سفیر برند خود،بازیگران کارلوس لارناگا،در اسپانیا خبر ساز شد.در سال 1997 ، چهره مبارزات انتخابی به خواننده خولیو ایگلسیاس معطوف شد و گام مهمی در افزایش محبوبیت برند بود.

   

  https://www.viceroy.es

  نمایش فیلتر