سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی رومانسون

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ساعت مچی رومانسون

   

  شرکت ساعت سازی رومانسون در سال 1988 میلادی تاسیس و پایه گذاری شد.تولیدات این شرکت الهام گرفته از مهارت ساخت ساعتهای مکانیکی در قلب کشور سوئیس بود.

  رومانسهورن. شهری که مکان تولد تعداد زیادی از ساعتهای دنیا و کارخانه های سازنده ساعت می باشد.تمرکز اصلی این شرکت در تولید ساعتهای لوکس و مدرن بود.ساعتهای تولید شده شرکت رومانسون باید از ساعتهای دیگر برتر و متمایز می بود,تا برتری ظرافت و طراحی از دیگر ساعتهای سوئیسی در آنها بوضوح نشان داده شود.انگیزه آنها, همیشه استفاده راحت مشتریان بوده است لذا بهترین طراحی ها از آغاز به خریداران معرفی شد وخوش استیل بودن ساعتهای رومانسون همیشه مشتریان را مجذوب خود می کرد.گستردگی فروش رومانسون امروزه در بیش از 70 کشور دنیا می باشد. آشنایی بین رومانسون و مشتریان خیلی زودتر از شرکتهای ساعت سازی دیگر اتفاق افتاد. این شرکت دارای رشد چشمگیر با یک راهنمای سراسری در این سالها در صنعت ساعت بوده است. رومانسون امروزه با توجه به کیفیت بالای محصولاتش بیش از 25 میلیون دلار در سال درآمد دارد.این موفقیت از همان ابتدای کار در 1988 میلادی با این شرکت همراه بود.رومانسون اصالت در طراحی را در رقابت دنبال می کند.رومانسون در جهت طراحی و رقابت در بازار هزینه های زیادی صرف کرده است.این هزینه کمک زیادی به اعتبار بالا و تکیه کردن به مشتریان بزرگ بوده است.رومانسون,اولین شرکت معروف ساعت مچی از جنس الماس شبیه کریستال می باشد.همچنین افتخار معرفی باریک ترین ساعت مچی به قطر 3/89mm را در کارنامه تولید خود دارد.در میان ساعتهای زنانه ساعتهایی با رنگ طلایی و رزگلد از محبوبیت زیادی برخوردار است.دلیل موفقیت اصلی رومانسون مبارزه مداوم برای کمال است.از سری اتراکس, پریمیر و اکتیو در سراسر دنیا استقبال و قدردانی بسیاری به عمل آمد.رومانسون بهترین ساعتهای زنانه و مردانه را دارد.هر ساعت رومانسون با نهایت ظرافت و محبت طراحی شده است.همه اینها با اعتماد و عشق مشتریان به رومانسون اتفاق می افتد.
   

   

  رومانسون ROMANSON

  ساعت مچی رومانسون ساخت چه کشوری است؟
  برند رومانسون متعلق به کشور کره جنوبی می باشد ولی در دو رده در کشور کره جنوبی و سوییس مونتاژ دارد
  ساعت مچی رومانسون چه کیفیتی دارد؟
  در ساعت مچی رومانسون از موتور های سوییس روندا و فلز با درج خلوص بالا و چرم با کیفیت استفاده شده است و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد
  آیا ساعت مچی رومانسون بدل هم دارد؟
  بله متاسفانه از این برند در سالهای اخیر بدل زیاد تولید شده است و بهترین حالت خرید از نمایندگیهای معتبر می باشد
  نمایش فیلتر