سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی امیل شوریه

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

   

  تاریخچه ساعت امیل شوریه


  برند امیل شوریه فعالیت خود را در اواخر قرن هفدهم و به همت emile chouriet آغاز کرد .او مانند بسیاری دیگر از صنعتگران ماهر زمان خود از فرانسه به مهد ساعت سازی یعنی سوییس مهاجرت کرد و با جذب نیروهای متخصص در این زمینه ، این برند مشهور را به عرصه ظهور رساند.

  در قرن هجدهم، صنعت ساعت سازی شاهد نوآوری ها و اختراعات جدیدی بود که زمان سنجی دقیق تری به بشر عرضه کرد و بدین ترتیب آن را عصر طلایی برای صنعت ساعت سازی دنیا می دانند.
  آقای chouriet به وسیله استعدادش در تزیینات به ویژه تکنیک میناکاری صفحه ساعت شهرت فراوان داشت . او با مهارت زیاد، صفحه‌های لعابی را با افزودن گیلواژ پیچیده، ورق طلا و مروارید در رنگ‌های مختلف تزئین میکرد و از کاربردهای نوآورانه بهره می برد.

  طراحی لوگوی این برند که برگرفته از دو بال پرنده آماده پرواز می باشد در طراحی قاب این ساعت مچی نیز به چشم میخورد که می توان آن را به عنوان DNA امیل شوریه شناخت.

  در سال 1998، امیل شوریه ؛ MONTRES CHOURIET SA را به عنوان پایگاه تحقیق و توسعه و تولید خود در Meyrin، قلب ساعت سازی ژنو، تأسیس کرد و فصل جدیدی را در رشد و تغییر خود رقم زد.

  این شرکت پس از سال ها رشد یک شبکه تجاری گسترده در MEYRIN ایجاد کرد و آنجا را به عنوان مرکز اصلی توسعه برند خود معرفی کرد که دارای بخش های طراحی، تحقیق و توسعه، تولید، تست و فروش به همراه تیمی از ساعت سازان بسیار آموزش دیده و ماهر است.

  استفاده از استانداردهای روزدنیا و به کار بردن متریال باکیفیت سبب شد تا امیل شوریه جایگاه ویژه ای را در میان ساعت های لوکس سوییسی به خود اختصاص دهد و به عنوان یکی از گرانترین ساعت های روزدنیا در بازار جهانی عرضه شود.

  نوآوری های گوناگون در طول زمان و ارائه کیفیت مناسب امیل شوریه را همواره پیشرو و پویا در صنعت ساعت ساخته و عملکرد این برند لوکس سوییسی علاقه مندان به دنیای ساعت را شگفت زده می کند.

  https://www.emilechouriet.ch/

  آیا ساعت مچی امیل شوریه با کیفیت است؟
  بله ساعتهای امیل شوریه از جمله ساعتهای رده بالای سوییسی ومی باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است
  نمایندگی ساعت امیل شوریه کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی فروش و خدمات ساعت امیل شوریه می باشد
  نمایش فیلتر