سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی برند انیکار

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت مچی انیکار

  در اوایل قرن نوزدهم،شهر های کوچک در شمال غربی سوئیس La Chaux  و Granges ، به مراکز ساعت سازی سوئیس تبدیل شدند.در آن زمان ، راسین یک خانواده ساعت شناخته شده مستقر در گرنج بود.

  بنیانگذار Ariste Racine نام خانوادگی خود را تغییر داد و نام تجاری (Enicar) را ایجاد کرد.از آن زمان، او خود را وقف تولید ساعت های با کیفیت بالا کرد،از جمله معدود ساعت های جیبی قابل خواندن و نوآورانه وی ، در طول جنگ جهانی اول مورد علاقه بیشتر سربازان اروپایی و خدمه راه آهن قرار گرفت.

  کارخانه جدید تاسیس شده در Bienne حرکتی چشمگیر بود که رشد تعالی ساعت سازی Enicar  را امکان پذیر کرد.با نام خود به طور گسترده در کشور های اروپایی ،این مجموعه ضد آب اتوماتیک با موفقیت اولین حضور خود را در بازار ها انجام داد.

   

   

  با دید پیشگامانه ،ساعت های مکانیکی Enicar هرگز متوقف نشدند که بازار های دارای روند را رهبری کنند.در طول دهه 40،این برند با هدف کشف مرز های جدید به رشد خود ادامه داد.اولین مدل کرونوگراف برای اولین بار در بازار ظاهر شد که گامی برجسته برای موفقیت است.

  Enicar با طراحی ساعت های جت شرپا، که توسط نیرو هوایی آمریکا در طول جنگ جهانی دوم تعیین شده بود ، گام بزرگ به جلو برداشت. پس از دوره جنگ ،شرپا کالکشن با ذوق و شوق وارد بازار های آسیا شد تا آسیایی ها با عوارض پیشرفته زمان هواپیمایی و بعدا زمان کوهنوردی روبرو کند.امروزه،مجموعه شرپا هنور هم به عنوان یکی از برجسته ترین مدل ها باقی مانده است.

  کرونومتر التراسونیک Enicar بر روی سکان Myflower II)) ماکت گل میوز قرن 17 نصب شد.اگر چه برای سفر 50 روزه اقیانوس اطلس در آب دریا غوطه ور شده است ، اما این کار با عملکرد عالی در برابر شرایط سخت ، همانطور توسط کشتی ناخدا آلن ویلیرز اعتبار داده شده است ، ثابت شد.

  Enicar که در فراتر از محدودیت های سنتی ساعت سازی در حال تکامل است ، از جدید ترین مدل (Supertest) که حرکت روبایوتور با 30 جواهر را به نمایش میگذارد،رونمایی کرد. سادگی سیستم دقت بالا را تضمین میکند و زمان صحسح را برای ثانیه حفظ میکند.

  اواخر دهه 60 تا 70 دنیای حرکات کوارتز بود.انیکار ساعت های کوارتز را با ویژگی های حرکت بتا 21 که توسط مرکز مشهور (Eletronique Horloger) در سوئیس ساخته شده و ئیئبان دقیق را در رصدخانه Neuchatel را برنده کرد، معرفی کرد. شرپا کوارتز برای اولین بار با افتخار به بازار عرضه شد.

  در سال 1993،Sothebay  حراج بزرگی از وسایل فضایی شوروی داشت، که در ابتدا مدل های عتیقه جات Enicar  به عنوان بخشی دیدنی از آن تبدیل شدند.این ساعت ها مجموعه ای باشکوه متعلق به سرگئی کرولیوف، مهندس برجسته موشک شوروی در دهه 50 تا 60 بود.

  Enicar به عنوان حامی رسمی تماشای دوازدهمین بازی های آسیایی هیروشیما ژاپن انتخاب شد.در سال 1996 ، Enicar  به عنوان حامی رسمی هدایای هیئت های چینی در بیست و ششمین بازی های المپیک آتلانتا شد.

  Enicar چیزی فراتر از یک نام آشنا است ،اما در عین حال داستانی پیرامون موفقیت و دقت را در هم آمیخته است.اکنون،با صد سالگی،سال 2014 سال باشکوه Enicar  است و این نام تجاری 100 سالگرد خود را به تاریخ و سنت طولانی خود در ساعت سازی اختصاص داده است .     

   

                

  نمایندگی ساعت مچی انیکار کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی فروش ساعتهای انیکار را به دو صورت آنلاین و حضوری بر عهده دارد
  آیا ساعت انیکار ساعت با کیفیتی است و از چه متریالی در ساعت انیکار استفاده شده است؟
  برند انیکار از برندهای به نام سوییسی می باشد و در تولیدات خود از موتور های سوییسی ETA کوارتز و اتوماتیک با شیشه های کریستال ضدخراش و استیل ضد زنگ استفاده می کند
  نمایش فیلتر