سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی ایپوز

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  تاریخچه ایپوز(EPOS)

  ریشه

  ریشه شرکت ایپوز به سال 1925 بر می گردد.در همان سال جیمز اوبرت کارخانه ساعت سازی را در کشور سوییس تاسیس کرد و آنجا را که مرکز تولید ساعت های مکانیکی در دنیا بود را راه اندازی کرد.جیمز اوبرت یک مهندس مکانیک مشتاق بود که زندگی را برای توسعه مکانیزم های ساعت اختصاص داد.اواستاد وکارشناس ارشد در هنر خود بود و بیشترین تلاشش را با تمرکز بر پیشرفت تکنیک های کرنوگراف و ساعتهای زنگی انجام داد.طبق عادت و رسوم ساعت سازان,او دانش خود را به همسر خود,ژان فیلون منتقل کرد.کسی که بعدها برای سالهای متمادی سازنده و پیشتاز توسعه برند ایپوز شد.

  منشا ایپوز

  در اوایل دهه 80,داستان موفقیت ساعتهای سنتی و قدیمی سوییس متوقف شد.تکنولوژی جدید کوارتز به طور چشمگیری چهره صنعت ساعت سازی را تغییر داد.هیچ کس دیگر نمی خواست ساعتهای مکانیکی تولید کند به استثناء چند برند لوکس.پیتر هومز,یک متخصص با تجربه در زمینه ساعت سازی در سوییس که یکی از معدود کسانی بود که هنوز به آینده ساعتهای مکانیکی امیدوار بود.با این چشم انداز,او و همسرش ارنا تصمیم گرفتند شرکت خود را در سال 1983 تشکیل دهند.MONTRES EPOS SA

  داراییهای اصلی آنها اشتیاق به ساعت های مکانیکی و دانش فنی مورد نیاز برای ایجاد شاهکارهای مکانیکی بود.ارتباطات شخصی با افراد کلیدی در صنعت ساعت سوییس و همچنین اطلاعات وسیع از بازار جهانی ساعت,پیتر هوفر را قادر ساخت تا برند ایپوز را به خوبی به جلو هدایت کند.از همان ابتدا,هوفر توسط جین فیلون حمایت شد که نیروی محرک بسیاری از نوآوریهای ایپوزبود.هوفر به مدت 20 سال به طراحی وی تکیه کرد و مجموعه خیره کننده ای را با استفاده از مکانیزم های جذاب با همکاری نزدیک جان فیلون ایجاد کرد.

  عصرجدید

  در اوایل سال 2000,پیتر هوفر به دنبال جانشینی بود که علاقه به صنعت ساعت سازی مکانیکی سوییس داشته باشد و او در نهایت در این اشتراک گذاری به خانواده چانگ فاستر که خانواده ای با سابقه عمیق در صنعت ساعت سوییس بود را پیدا کرد.ارسلا که به عنوان رییس جدید شرکت انتخاب شد و از یک خانواده ساعت ساز سوییسی بود.همسر او تامی,که به عنوان مدیر عامل شرکت کار می کرد تجربه زیادی در صنعت ساعت سازی سوییس داشت.آنها با همکاری هم سهام شرکت را از پیتر هوفر در سال 2002 خریداری کردند و از آن زمان تاکنون نام تجاری ایپوز را توسعه داده اند و محصولات را گسترش داده اند.میراث طولانی با دانش آنها همواره روی ایجاد شاهکارهای بسیار پیچیده مکانیکی با قیمت های مرقون به صرفه متمرکز شده بود و همیشه با شعار هنر در ساخت ساعت به جلو حرکت می کردند.

  هنر در ساخت ساعت

  با توجه به روح پیشگام و حسن کمال ساعت سازان,سوییس در طول قرون دارای شهرت جهانی منحصر است.ماموریتEPOS حراست از این ارزشهای سنتی با استانداردهای بالا و به روز بود.ساعتهای EPOS با اشتیاق بسیار بالایی طراحی شد و توسعه یافت.کارگاههای جدیدی هم در کوههای جورا جهت تولید در نظر گرفته شد و از جمله مناطقی بود که همیشه معروفترین در صنعت ساعت سازی بود.قلب هر ساعت ایپوز با انرژی مکانیکی کار می کند و سازه های اصلی آن را تولید کنندگان به نام سوییسی تولید می کنند و سپس توسط ساعت سازان ایپوز طراحی و مونتاژ می شوند.ذهن خلاق طراح در ساخت ساعت مکانیکی که در دست,بسیار دقیق تزیین شده است و خود نمایی می کند که مالک ساعت آن را تحسین کند.مجموعه های ایپوز به شدت توسط دوست داران ساعت دنبال می شود.ساعت های اتوماتیک و کوکی که با کیفیت بالا توسط ایپوز ارائه می شود.اما هنوز هم با قیمت مقرون به صرفه و در نظر گرفتن میراث قدیمی سوییس.آنها واقعا سزاوار نام هنرمند در صنعت ساعت سازی هستند.

  پایه موتورهای ایپوز

  ایپوز غالبا از موتورهای مکانیکی سوییسی استفاده می کند.تامین کنندگان موتورهای ایپوز عبارتند ازSELLITA و ETA که خود متشکل از UNITAS,VALJOUX,RESEUX می باشد.

  نوآوریهای ایپوز

  ایپوز افتخارات خود را با اختراعات داخلی خود در صنعت ساعت سازی کامل کرد.از آن جمله تاریخ عمودی بزرگ,شاخص 24 ساعته با جهش زیاد که این مکانیسم بسیار پیچیده و نیاز به مهارت ساعت سازی بسیار بالا دارد که هر ساعت را به یک اثر هنری تبدیل می کند.

  EPOS HUNDERTWASSER WATCH

  این اثری از یک هنرمند اتریشی شناخته شده به نام HUNDERTWASSER که بیش از هفت سال طول کشید تا این شاهکار تکمیل شود که بعد توسط ایپوز در نسخه های محدود در سال 1993 تولید شد.این ساعت از فلز طلای سیاه رنگ ساخته شده است و در طرح هاندروارس معمولی طراحی شد.ساعت دو طرفه با دو زمان متفاوت.درست به فلسفه هنرمند سازنده.

  EPOS VERTIGO

  در این مدل ایپوز یک ساعت با بند چرم تولید کرده است.قاب متحرک مستطیل دو طرفه با دو صفحه و دو زمان متفاوت این مدل را معرفی می کند.

  EPOS REF: 3167 POWER RESERVE

   این مدل با نشانگر رگلاتوری ذخیره نیرو در عدد 9 مجهز است.ایپوز با موتور PESEUX 7046 بر اساس حالت مچ با طراحی ظریف و با استفاده از فلز استیل ساخته شده است.

  EPOS REF: 3231 RGULATOR WITH MOONFACE

  اولین مدل رگلاتور جهان با نمایش موقعیت ماه در آسمان با موتور مکانیکی و موتور با استفاده از فولاد ضد زنگ در قاب ساعت ساخته شده است.

  EPOS REF: 3297 BIG DATE

  یکی از نوآوریهای بزرگ در ایپوز در این مدل می باشد.این شاهکار مکانیکی بر روی یک موتور UNITAS 6498بنا شده است و با استفاده از موتورهای قدیمی با نقشه جدید از VENUS S.A که مهندسان ایپوز این موتور را با نشان دادن تاریخ بزرگ روی عدد 12 تغییر داده اند.

  EPOS REF: 3340 8DAYS

  این شاهکار ساخته شده بر پایه یک موتور هشت ساله قدیمی می باشد.این ساعت کوکی هشت روز ذخیره شارژ نگه می دارد.زیبایی مکانیکی آین مدل را می توان در لایه های باز ساعت در صفحه تماشا کرد.طراحی های منحصر به فرد نام ایپوز را برای سالها مورد توجه قرار داده است.در میان ساعتهای ایپوز این مدل جایزه GOLDENE UNRUH را به دست آورده است که زیباترین ساعت سال 2004 در کلاس خود را شامل می شود.

  EPOS REF: 3373 FIVE MINUTE REPEATER LIMITED EDITION

  نسخه ویژه و منحصر به تولید 200 قطعه در دنیا با موتور اتوماتیک ETA2892 از جنس فولاد ضد زنگ و مجهز به یک تکرار کننده 5 دقیقه ای در عدد 8 می باشد.از فلز استیل با درج خلوص 316 و یک شیشه کریستال ضد خراش ساخته شده است.

  EPOS REF: 3375 TOURBILLON LIMITED EDIETION

  هر ساعت توربیلون نماد فرهنگ ساعت سازی می باشد.این نماد ساخت ساعت سنتی سوییس می باشد و نیاز مبرم به ساخت با دست و استفاده از بهترین ساعت سازان است و چنین توانایی اهمیت بالایی دارد و توجه دوستداران ساعت را به خود جلب می کند که باید در کلکسیون های معتبر هم قرار گیرد.شور و شوق در تولید ساعت منجر به ساخت یک ساعت با چنین پیچیدگی می شود.موتور توربیلون به طور معلق با حرکت دست پرواز می کند و دارای یک پالت مکانیکی می باشد و این مدل به میزان 110 ساعت شارژ نگه می دارد.قسمت باز صفحه به شما اجازه می دهد تا حرکت موتور را لحظه ای تماشا کنید.علاوه بر قسمت باز صفحه دایره ای هم در ساعت 12 طراحی شده است که نشانگر تاریخ می باشد و شما می توانید تمام نمایش جادویی موتور توربیلون را از درب پشت ساعت هم نظاره کنید.

  EPOS REF: 3383 BIG DATE VERTICALE

   هنرنمایی ایپوز از طریق یک شاهکارزیبا.نمایش بزرگ تاریخ عمودی در ساعت 9 منحصر به فرد در سراسر جهان است.طراحی خاص و پیچیده مکانیکی این ساعت را متفاوت جلوه می دهد.ابداع تقویم عمودی در ساعت 9 تجلیل از سنت ساعت سازی سوییس توسط ایپوز میباشد.این موتور در موتورهای VENUS S.A قبلا تولید شده و ایپوز این مدل را اصلاح کرده است.

  EPOS REF: 3390 24H

  ایپوز منحصر به فرد در توسعه کار.این مدل با همان موتور اتوماتیک ETA 2892 و اصلاح شده توسط مهندسان ایپوز می باشد و این شاهکار روز شما را با شماره کامل 24 ساعته همراه می کند.نمایش تاریخ در ساعت 6می باشد.فلز استیل در قاب با شیشه ضد خراش کریستال که در پشت ساعت هم به کار رفته است.24 ساعت شماره که به روز و شب تقسیم شده است که این باعث خواندن سریع زمان با یک تصویر فوق العاده از آسمان ستاره ای و شاخص های لومینست می باشد.

  EPOS REF: 3391 BLUE STARS

  این مدل با طراحی مدرن از یک ساعت کلاسیک و تفسیر موقعیت ماه در آسمان با یک طرح شفاف از آسمان شب می باشد.موتور این ساعت ETA 2892 است که با صفحه زیبا تزیین شده است.این طرح نمایش تغییر ماه در آسمان و روزهای هفته و ماه را به کار برده است.شیشه این ساعت ضد خراش و در قاب از فلز استیل استفاده شده است.

  EPOS REF: 3400 GMT LIMITED EDITION

  نسخه ای ویژه با تعداد 999 قطعه تولید در دنیا.دو موتور مستقل مکانیکی با نمایش دو زمان متفاوت در دو منطقه دنیا که از دو موتور ETA 2671 در این ساعت استفاده می شود.این موتور توسط ایپوز اصلاح شده است و موتور در زمان دوم به صورت معکوس ساعت را نمایش می دهد.این ساعت با یک قاب بیضی شکل از جنس فولاد ضد زنگ و شیشه کریستال ضد خراش ساخته شده است.

  EPOS REF: 3405 JUMPING HOUR

  این نوآوری ایپوز مبتنی بر موتور اتوماتیک ETA 2892 می باشد که توسط ایپوز اصلاح شده است.مهندسین ایپوز تقویم این مدل را در ساعت 6 و ساعت شمار را در ساعت 3 مجهز کرده اند که طرحی متفاوت ایجاد کرده است.این ساعت دارای قاب گرد واستیل با شیشه ضد خراش می باشد.

  EPOS REF: 3429 LIMITED EDITION

  این مدل ایپوز به تعداد 2015 عدد و به صورت محدود تولید شده است.ایپوز با تولید این مدل شما را به یک ساعت مچی,یک ساعت جیبی و یک ساعت رومیزی مجهز می کند.موتور این ساعت با کالیبر UNITAS 6498 کوکی می باشد و یک ثانیه کوچک در ساعت 6 نمایش داده است و در قاب آن از فلز استیل با شیشه ضد خراش استفاده شده است.شماره های صفحه با درج خطوط و عدد انگلیسی مجهز به فلورسنت برای نمایش شب می باشد.

  EPOS REF: 3431 LIMITED EDITION

  این مدل فوق العاده مجهزبه موتور SW 200 می باشد که دارای یک ماژول عقب گرد است.ساعت و دقیقه ها در این موتور بازسازی شده است.از فلز استیل در قاب و شیشه کریستال ضد خراش در روی ساعت و درب پشت آن استفاده شده است.در موتور ساعت از سنگهای رنگی سوییسی استفاده شده است و از این شاهکار 888 قطعه در دنیا تولید شده است.

  EPOS REF: 3435 VERSO

  نسخه اختصاصی ایپوز محدود به 999 قطعه در دنیا تولید شده است.موتور کوکی UNITAS 6497 در این ساعت به کار رفته است.موتور ساعت از درب پشت پیدا با درخششی بی نظیرو صفحه ساعت به زیبایی تزیین شده است و محدوده نمایش ساعت درنیمی از صفحه با عقربه ها اشغال شده است.

  فابین روهر,اسنوبورد سوییس

  فابین روهر دو بارموفق به کسب مقام قهرمانی اسنوکرجهان FIS,قهرمان نیمه پایه اروپا و برنده NIPPON OPEN مسابقات معروف ژاپن شده است.به عنوان یک ورزشکار با استعداد و روحی بلند پرواز به عنوان شریک تجاری ایپوز برای نمایش مجموعه های این برند می باشد.

  گاسیا آردست راننده لهستانی مسابقات موتور سواری

  گاسیا آردست یک ستاره در حال رشد در مسابقات موتورسواری می باشد و در سن18 سالگی ورزشی را برگزید که اکثر رقبای او مردان بودند و از این واقعیت هیچ ترسی هم نداشت.در سن 23 سالگی او تنها زن در رقابتهای مسابقات قهرمانی آئودی TT 2016 بود.پس از موفقیت های پیاپی آردست او در مسابقات 2012 فرمول 1 راننده BMW شد.در اواخر سال 2013 او به تنهایی کانون توجه مسابقات اتوموبیلرانی شد.در سال 2015 او نتایج قابل توجهی در مسابقات آئودی به دست آورد و آردست یکی از چهار نفری بود که در هر مسابقه امتیاز می گرفت.گاسیا مسیر مسابقه را دوست داشت وآن را آنالیز می کرد و به هیجان و آدرنالین علاقه داشت.رویای روزنامه نگاران اول شدن یک زن در مسابقات فرمول 1 بود.

  نکات برجسته شغلی گاسیا آردست

  2010مقام چهارم مسابقات کارتینگ قهرمانی لهستان

  2011 مقام اول مسابقات کارتینگ قهرمانی لهستان

  2012 مقام هفتم جام حذفی فرمول1 BMW

  2013 رتبه هجدهم مسابقات قهرمانی فرمول 4 BRDC

  2014 رتبه سیزدهم جام کاسترول فولکس واگن

  2015 رتبه سیزدهم جام TT و رتبه دهم جام کاسترول

  2016 جام آئودی اسپرت TT

  پائول شپورکل,ویولونیستی از جمهوری چک

  پائول در ابتدا ویولن را در سن پنج سالگی یاد گرفت سپس در کنسرواتور معتبر پراگ و در آکادمی موسیقی مشغول به تحصیل شد.موفق به دریافت جوایز متعددی با یک اثر متفاوت از خودش شد و در سطح بین المللی با ارکسترهای بزرگ چک همکاری می کرد.پائول 40 قطعه موسیقی بی نظیر با ویولون همراه با سونات های بی شمار اجرا کرد.

  مسابقات چوگان در سوییس

  ایپوز چندین سال است که مسئولیت رسمی برگزاری مسابقات چوگان را بر عهده گرفته است.در مسابقات معتبر بریفیلد سوییس که 32 بازیکن میزبان و به 8 تیم تقسیم می شوند و این رقابت را برگزار می کنند که از جمله چند بازیکن بین المللی چوگان هم در این بازیها شرکت می کنند.تعداد120 اسب در این رویداد هیجان انگیز احتیاج می باشد و در مدت چهار روز اتفاق می افتد و با نمایش دیدنی همراه می باشد.ایپوز و چوگان سنت و ارزشها را به همراه شور و زیبایی به نمایش می گذارند.

  مسابقات دریفت رانندگی در لهستان

  موتورهای قدرتمند و لاستیکهایی که مانند سیگار دود می کنند ویژگی اصلی مسابقات MASTERS GP در لهستان می باشد و ایپوز از این رویداد حمایت می کند.این مسابقات در تعطیلات آخر هفته در چهارده دور در زمین و از ماه آوریل تا اکتبر برگزار می شود.ایپوز به عنوان یک شریک قدیمی یک ساعت مخصوص این رقابتها طراحی کرده است. EPOS Sportive Drift Masters GP 3433 ایپوز نسخه ویژه ای با موتور کرنوگراف برای گرامی داشت این مسابقات طراحی شده است.

  مسابقات گلف مالزی

  Maybank Malaysian Open قدیمی ترین و بزرگترین مسابقات گلف حرفه ای دنیا در مالزی می باشد که از سال 1962 برگزار می شود.این مسابقات در سال 2015 به اوج خود رسید و جایزه ای به ارزش 3میلیون دلار آمریکا برای آن در نظر گرفته شد و در حال حاضر گرانترین مسابقات در آسیا و اروپا میباشد.این مسابقات بین 117 کشور و در 43 کشور در دنیا پخش می شود. ایپوز این افتخار را دارد که زمان سنج رسمی این مسابقات را بر عهده دارد.درمالزی مسابقات دیگری به اسم گلف چالش مالزی MercedesTrophy برگزار می شود که بیش از 65000 گلف باز را به خود جذب کرده است.شرکت کنندگان این مسابقات در تمام رشته ها فعالیت دارند به همین دلیل به مسابقات گلف چالشی معروف است.

   

  ایپوز EPOS

  ساعت مچی ایپوز ساخت چه کشوری هست؟
  ساعت مچی ایپوز از برندهای مطرح صنعت ساعت سازی سوییس هست و حدود صد سال قدمت در تولید ساعت دارد
  آیا ساعت مچی ایپوز بدل هم دارد؟
  خیر هنوز ساعت بدل از این ایپوز دیده نشده
  کیفیت ساعت مچی ایپوز چگونه هست؟
  اغلب ساعتهای این برند با موتور اتوماتیک سوییسی ETA و با شیشه های ضدخراش آنتی رفلکس طراحی شده است
  نمایش فیلتر