بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

زیورآلات

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  زیورآلات از جمله لوازمی هستند که انسانها از گذشته های دور مورد استفاده قرار داده اند.از زمان سومریان باستان تا زمان فراعنه مصر همه از زیورآلات به منظور تزیین برای ظاهری آراسته استفاده می کردند.در ابتدا این زیور آلات با استفاده از چوب و سنگ ساخته می شد ولی با گذشت زمان و درک استفاده از فلزات در زندگی بشر,چوب و سنگ جای خود را به فلزاتی مانند طلا و نقره داد و تحولی شگرف در ساخت زیورآلات شکل گرفت.امروزه از فلزاتی مانند پلاتین,استیل و... همراه با سنگهای قیمتی در ساخت این اکسسوری استفاده می شود.برندهای معتبر جهانی مانند کارتیه,شوپارد,بولگاری,هری وینستون و... به صورت تخصصی با بهره گیری از طراحان خبره , زیورآلات تولید می کنند و در صدر دنیا هستند.از آنجا که ساعت مچی هم جزئی از آلات زینتی و کاربردی به حساب می آید برندهای مطرح,ساعت را هم در کنار زیورآلات تولید می کنند و ساعت مچی در این برندها دور از جنبه کاربردی به شکل قطعه هنری تولید می شود و در رده لوکس قرار می گیرد.زیور آلات برای اعضای مختلف بدن تولید می شود.دستبند,انگشتر,گردنبند,پابند,گوشواره از انواع آن هستند.البته اکثر آنها برای خانمها تولید می شود ولی قطعاتی مانند گردنبند,دستبند و انگشتر برای آقایان وجود دارد.

  گردنبند:قطعه ای است برای زینت گردن که معمولا از فلز, بند کنفی و یا چرمی ساخته می شود و مدلهای فلزی آن هم در انواع مختلف برای آقایان و خانمها تولید می شود و گاهی اوقات پلاک و یا نشانه آویز دارد.

  گوشواره:همانطور که در اسمش پیدا است قطعه ای زینتی برای گوش می باشد که معمولا برای خانمها طراحی می شود.

  دستبند:زینتی مشترک بین آقایان و بانوان است برای مچ دست و یکی از پرطرفدارترین زینت آلات است.

  النگو:قطعه ای شبیه به دستبند که معمولا قالبی بدون قفل و مانند حلقه ای بزرگ از انگشتان دست عبور می کند و روی مچ می باشد.

  انگشتر:قطعه ای زینتی برای انگشتان دست می باشد که از جمله زیورآلات مشترک بین خانمها و آقایان می باشد و گاهی اوقات مزین به نگین و سنگهای قیمتی نیز می باشد.

  از کجا زیورآلات با برند معتبر خریداری کنم؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه کننده ساعت و زیورآلات با برندهای معتبر جهانی می باشد
  آیا زیورآلاتی هست که بشه با ساعت مچی ست کرد؟
  بخشی از تولیدکنندگان ساعت همراه با ساعت مچی دستبند,انگشتر,گردنبند و یا گوشواره عرضه می کنند
  نمایش فیلتر