سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

کیف مردانه جیبی چرمی

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  کیف پول مردانه سنت هونوره

  از جمله لوازم کاربردی آقایان که استفاده از آن در استایل روزانه تاثیر گذار می باشد, کیف پول است.داشتن کیف پول برای اقایان غیر از آنکه باعث نظم در نگهداری پول است,نشانه ای از روحیات, تیپ و شخصیت روزانه مردانه می باشد.

  البته دو نوع کیف پول جیبی مردانه وجود دارد که یک نوع جیبی و نوع دیگر آن کتی است.کیف پول جیبی بیشتر از نوع دیگر کاربرد دارد به دلیل آنکه کم حجم و کاربردی است.

  اجناس زیادی در تولید کیف پول استفاده می شود.برزنت,چرم طبیعی و مصنوعی,پلاستیک و... از جمله مواد اولیه کاربردی در ساخت کیف پول مردانه می باشد.البته پرکاربردترین و بهترین آنها چرم می باشد که از گذشته تا کنون استفاده می شود و استقبال بیشتری از از کیف پول چرم به عمل می آید.

  برندهای معتبری هم در تولید کیف پول مردانه فعال هستند و از جمله معتبرترین آنها برند سنت هونوره ,ای سن لورن,فسیل و ... می باشد.در این برندها کیف پول در فرایند تولید با ظرافتی خاص با استفاده از متریال با کیفیت تولید می شود.

  معمولا کیف پول مردانه در رنگها و طراحی متفاوت تولید می شود که انتخاب هر کدام بسته به روحیات و سلایق اشخاص می باشد.رنگ کیف پول با کفش و کمربند برای آقایان ست زیبایی پدید می آورد و جذابیتی متفاوت ایجاد می کند.

  کیف پول به نوبه خود می تواند هدیه ای جذاب برای آقایان باشد و اگر در بسته بندی زیبا با برندی مانند سنت هونوره و در کنار آن ستی مانند خودکار و کافلینک یا دکمه سر آستین باشد به یاد ماندنی خواهد بود.

  در گالری ساعت کاظمی غیر از ساعت مچی سنت هونوره می توان از اکسسوری زیبای آن مانند کیف پول,کاف لینک,خودکار و خودنویس به عنوان هدیه ای زیبا در انتخاب داشته باشید.

  کیف جیبی مردانه سنت هونوره از کجا بخرم؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه کیف جیبی از جنس چرم با برند سنت هونوره را بر عهده دارد
  هدیه خوب و با کیفیت برای آقا چی بخرم؟
  کیف چرم از برند سنت هونوره یکی از هدایای عالی برای آقایان است
  نمایش فیلتر