بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی مایکل هربلین

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها
  تاریخچه مایکل هربلین


  داستان برند مایکل هربلین از مهد ساعت سازی فرانسه شارکومونت,روستایی در دل کوههای ژورا آغاز شد.والدین مایکل هربلین تجاری به نام بودند که در نظر داشتند که این تجارت را به صورت موروثی در اختیار مایکل قرار دهند,اما او فقط رویای سازندگی مکانیکی با دقت بالا را در سر داشت و ترجیحش به تولید ساعت بود.
  او با آرزوی بازگرداندن شکوفایی صنعت سنتی ساعت سازی در فرانسه بود. به همین دلیل در یک شرکت ساعت سازی چند سال فعالیت کرد ولی این دوره نیازهای فکری او را برآورده نمی کرد که او وارد یک ماجراجویی جدید کرد و کارگاهی در شارکومونت و در طبقه بالای منزل پدری در سن 26 سالگی افتتاح کرد.او انسان جاه طلبی بود و در این فکر بود که ساعتهایی بی عیب و نقص با کیفیت سوییسی ولی ساخت فرانسه و با مهر فرانسوی تولید کند و پس از این تصمیم گرفت نام تجاری هم برای برند خود ایجاد کند و در سال 1947 برند ساعت سازی مایکل هربیلن پا به عرصه صنعت تولید ساعت گذاشت.
  مایکل پس از چهل سال تولید در این عرصه اکنون دارای دو فرزند بود و در آن زمان علاقه داشت که تجربه حرفه ای خود را به فرزندانش در این رشته منتقل کند.در آن زمان موتور کوارتز(باطری) در ساعت مچی بروز کرد و با توجه به اینکه همه ورود این موتور را نشانه ای از افول در این صنعت ساعت می دانستند, ولی برای مایکل و فرزندانش فرصتی فوق العاده برای پیشرفت و تغییر بود و او را وارد چالشی برای انتقال دانش به نسلهای آینده کرد و در حال حاضر دو نفر از نوه های مایکل خلاقیتی مداوم در تولید ساعت ایجاد کرده اند.
  امروز برند ساعت سازی مایکل هربلین بیش از 70 سال تولید را در کارنامه درخشان خود دارد با توجه به اینکه توانسته است که به ارزشهای اصلی خود وفادار بماند.تولید ساعتهایی با توجه به ارزشهای فرانسوی و از همه مهمتردر مکان شارکومونت فرانسه که توانسته بود با توجه به سلیقه روز دنیا خود را وفق دهد و در اوج بماند.
  مایکل هربلین در نمایشگاه بازل سوییس سال 2017 مدل جدید خود را به نام NEW PORT CONECT معرفی کرد و در سال بعد ساعت تولید کرد محدود به 300 نسخه در کل دنیا و در سال 2020 ساعتی تولید کرد که در تغییرات دمایی مقاوم بود و اسپانسر مسابقات اسکی شد و این پیشرفت بزرگی برای مایکل هربلین محسوب می شد.
   

  ساعت مچی مایکل هربلین ساخت کجاست و آیا کیفیت بالایی دارد؟
  ساعت مچی مایکل هربلین از جمله ساعتهای ساخت کشور فرانسه است و با موتور سوییسی و متریال بالا از خیلی از برندهای سوییسی برتر می باشد
  نمایندگی ساعت مایکل هربلین کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی این افتخار را دارد که ساعت مایکل هربلین را به صورت آنلاین عرضه می کند
  نمایش فیلتر