بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی کاتر پیلار | cat watches

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  آیا ساعت مچی کاترپیلار خوب هست؟

  ساعت مچی کاترپیلار چیزی را ارائه می دهد که شما از آن انتظار دارید.ساعتی کاربردی برای فعالیتهای ورزشی,روزانه و سختی که میتونه برای یه ساعت مچی چالش ایجاد بکنه.

  کمپانی CATERPILLAR  که به اختصار  CAT WATCH معرفی می شود ,از سال 1925 در آمریکا تاسیس شد و با ارائه ماشین آلات صنعتی و مهندسی به شهرتی دست نیافتنی رسید و به یکی از بزرگترین تولید کننده های تجهیزات ساختمانی مبدل شد و در حال حاضر دفتر مرکزی کمپانی در ایالت ایروینگ تگزاس واقع شده است.

  ساعت مچی CAT هم با نمایشگر آنالوگ و دیجیتالی ارائه می شود.ساعتهای دیجیتالی کاترپیلار در تنوع بالا عرضه می گردد و فراتر از طراحیهای دیجیتالی برند CASIO و G-SHOCK با دنیایی متفاوت تولید می شود.

  دلیل انتخاب رنگ زرد در کاترپیلار وضوح و جذابیت بصری بالا در شب و روز برای تجهیزات ساختمانی است که به امضای این برند در تمام دنیا معروف شده است.

  در حال حاضر ارزش خالص برند CATERPILLAR به حدود 123 میلیارد دلار رسیده است و می توان به عنوان یکی از کمپانی های موفق دنیا از آن نام برد.

  در آخر اینکه برند CAT در طول یک قرن قادر به انجام کارهای بزرگی شده است که به هیچ وجه علاقه مندان به این برند را ناامید نکرده است و این نام تجاری در همه جای دنیا ظاهر می شود و اکنون می تواند بر روی مچ شما به عنوان یک ساعت عالی و با کیفیت ,شکل بگیرد.

  آیا ساعت کاتر پیلار در ایران نمایندگی دارد؟
  بله گالری ساعت کاظمی نمایندگی رسمی برند کاترپیلار در ایران می باشد
  ساعت کاتر پیلار از کیفیت خوبی برخوردار است؟
  ساعت برای فعالیتهای ورزشی ,تفریحی و روزانه با متریال با کیفیت کاربرد دارد
  نمایش فیلتر