بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی موریس لاکروا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  شرکت بین المللی دسکو فون شولتس ریشه در تجارت ابریشم داشت. شرکت دسکو همچنین در زمینه تولید ساعت های لوکس از جمله اودمارس پیگه، تگ هوئر، اترنا , ژژلکورد و ژیرارد پرگو فعالیت داشت. با گذشت سالها، شرکت دسکو بیشتر به تجارت ساعت علاقه مند شد و در سال 1961 دسکو یک مرکز مونتاژ به نام تیارا در ایالت ژورا سوئیس خریداری کرد. موریس لاکروآ یکی از اعضای هیئت مدیره  شرکت دسکو بود و در سال 1975 خط تولید ساعت خود را با نام تجاری موریس لاکروا Maurice Lacroix تحت نظارت شرکت دسکو راه اندازی کرد و توانست با تجربه طولانی خود در این صنعت نظرها را به خود جلب کند.

   

   

  در سال 1980،برند موریس لاکروآ به قدری موفق شد که کارخانه ژورای سوییس  را متوقف کرد و تمرکز خود را بر تولید قاب ساعت بیشتر کرد تا آنجا که خط تولیدی تخصصی با بهره گیری از مهندسان و طراحان خبره ایجاد کرد و این تمرکز,توانایی برند ساعت ساز موریس لاکروا را در تولید قاب های ساعت, در مقایسه با سایر شرکت های لوکس ساعت سازی دوچندان کرد.

  در طول دهه 1990، موریس لاکروا با راه‌اندازی خط تولید جدید صعودی هوشمندانه را تجربه کرد.

   در طول این مدت، برند موریس لاکروا با حفظ  هنر ساعت سازی سنتی سوئیس و با تولیدات جذاب, خود را به رتبه های بالای تولید کنندگان ساعت سازان لوکس سوئیسی رساند.

   

  در سال 2010، کمپانی ساعت سازی موریس لاکروا متشکل از 220 کارمند و با وجود بیش از 4000 فروشگاه در بیش از 60 کشور دنیا نمایندگی فعال داشت و به لطف روحیه نوآورانه و کمال گرایی ساعت سازان سوئیسی,اعتباری را به دست آورد که کمتر برندی به این حد رسیده بود.

  ساعت موریس لاکروا ساخت چه کشوری هست؟
  ساعت مچی موریس لاکروا از برندهای مطرح سوییسی است که در رده لوکس ساعت تولید می کند
  نمایندگی ساعت موریس لاکروا در ایران کجا هست؟
  گالری ساعت کاظمی این افتخار را دارد که با برند ساعت مچی موریس لاکروا فعالیت داشته باشد
  ساعت مچی موریس لاکروا با چه مارکهایی قابل مقایسه است؟
  ساعت موریس لاکروا هم رده برندهایی مانند تگ هوئر,فردریک کنستانت,فورتیس,لونژین و ... می باشد
  نمایش فیلتر