بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی آلبرت ریله

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت آلبرت ریله

  آلبرت ریله در سال 1881 در سوییس مهد ساعت سازی دنیا با کارگاه کوچکی که داشت وارد دنیای ساعت سازی شد.از همان زمان آلبرت ریله به یک برند مدرن تبدیل شد.لوگوی زیبای آن که نشان دهنده شخصیت این برند بود با مجموعه ای از ساعت های افسانه ای تشکیل می شد که البته در سوییس ساخته می شد.

  کیفیت در ساعت ساخت سوییس

  کارخانه آلبرت ریله دارای امکانات پیشرفته تکنولوژی و کارکنان واجد شرایط با فرهنگ بالا بنیان شده است.تولید یک دستگاه ساعت آلبرت ریله با یک فرایند پیچیده و سیستماتیک که از لحظه شروع تولید تا مونتاژ با دقیق ترین مکانیزم کنترل کیفیت بررسی میگردد.

  شیشه ضد خراش

  شیشه ضد خراش با مقاومت بالا،خواندن ساعت را آسان میکند و زیبایی و سلامت ساعت افزایش می دهد.این خاصیت در طراحی های این برند به چشم می خورد.

  صفحه

  صفحه ساعت آلبرت ریله با طراحی عالی و کاربردی معرفی می شود و در آن ترکیب بی نظیری از سبک و فناوری به چشم می خورد و بعضا در طراحی ها نقاطی از صفحه نمایش دید شب را آسان می کند.

  استنلس استیل 316

  ساعت های آلبرت ریله از فولاد ضدزنگ با درجه سختی بالا ساخته می شود و در مواردی که از رنگ استفاده می شود با لایه PVD آغشته شده است.

  کیفیت بند

  تولیدات این برند از بندهای چرمی با کیفیت بالا که در بعضی از آنها قفل پروانه ای هم روی آن تعبیه شده است و در مدلهای دیگر از بند استیل و یا رابر استفاده می کند.

  موتور

  ساعت های آلبرت ریله از موتورهای قابل اعتماد سوییس با مکانیزم دقیق بهره می برد.موتورهای ETA کوارتز و مکانیکی،SELLITA و ROANDA از جمله معتبرترین موتورهای دنیا می باشند که در این برند مورد استفاده قرار می گیرد.

  طراحی

  آلبرت ریله طراحی را تعریف می کند.تجسم مدلهای مردانه با طراحی جادویی و مدرن که روح تازگی به ساعت می دهد.طراحی در ساعتهای آلبرت ریله، جلوه ای است از سنت ذاتی و شیک پوشی و با استفاده از انرژی طراحان جوان که با توجه استعداد خود و جزییات دقیق می باشد.در این ساعتها تمام عناصر با هم در هماهنگی هستند که احساس کیفیت را برای مصرف کننده ایجاد می کند.با توجه به این هماهنگی و تکامل آنها با سنجش هر ثانیه قلب مشتریان را به خود نزدیک می کنند.تعریف شیوه زندگی آن هم با یک همدم ایده آل در فضایی آرام و زمانی که به نظر آهسته تر می گذرد. در سال 2016 این کمپانی 135 سالگی خود را جشن گرفت.

   

   

  البرت ریله ALBERTRIELE

  ساعت مچی آلبرت ریله ساخت کجاست و آیا ساعت با کیفیتی است؟
  ساعت آلبرت ریله زیر مجموعه گروه ساعت سازی لهستانی می باشد و ساخت کشور سوییس می باشد و بسیار ساعت با کیفیتی است
  نمایش فیلتر