بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی سرتینا

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  ساعت سرتینا

  Certina  در سال 1888 که توسط آدولف و آلفرد کورت در گرنچن اولین کارخانه تولید تجهیزات ساعت سازی را افتتاح کردند.در ابتدا کارنمدان certina  متشکل از سه کارنمد بودند که در کارگاهی کار می کردند که به خانه خانواده متصل بود.در سال 1938 شرکت گسترش یافت و 250 کارمند و 50 سالگرد شرکت را جشن گرفت.

   

   

  Certina  به گستش خود ادامه داد و تا سال 1955 این شرکت 500 کارمند داشت که بین کارخانه و دفاتر کار میکردند و روزانه 1000 ساعت تولید می کردند.certina  یک طرح تجاری جدید تدوین کرد که فعالیت های آن را گسترش داد.

  تا سال 1972،certina  900 کارمند داشت و هر ساله 600000 ساعت تولید میکرد.

  در سال 1973 راجرد کوستر بلژیکی برای سومین بار در مسابقات اتومبیل رانی کلاس 500 سی سی قهرمان مسابقات جهانی می شود و با افتخار Certine DS 288  خود را به دست می کند.

  Certina  در سال 1983 به گروه تازه تاسیس SMH  پیوست که توسط (Nicolas G.Hayek) هدایت می شد.SMH  به عنوان گروه پیشرو ساعت در جعان شناخته می شود و در سال 1999 به Swatch Group LTD. تغییر نام داد.ساعت های ورزشی Cetina  در گروه قیمت متوسط قرار دارد.

  Certina  همچنان به مشارکت خود در مسابقات اتومبیل رانی ادامه می دهد و اکنون می توان آن را بر روی مچ دست قهرمان محبوب رالی جهان،colin McRae مشاهده کرد.

   

  Certina  یک ساعت غواص تاریخی را احیا می کند که هنوز به همان اندازه واقعی است که برای اولین بار راه اندازی شده است:DS PH200M  جدید یکپارچه طراحی بی انتهای خود را از سال 1967 انجام می دهد و آن را با یک حرکت اتوماتیک قدرتمند از آخرین نسل ترکیب می کند.

  نمایندگی ساعت سرتینا کجاست و با گارانتی کدام شرکت عرضه می شود؟
  گالری ساعت کاظمی نمایندگی ساعت مچی سرتینا می باشد و با فقط با گارانتی شرکت کیش بهین عرضه می شود
  آیا ساعت سرتینا با کیفیت است؟
  برند ساعت سرتینا از مارکهای برتر سوییسی می باشد که زیر مجموعه گروه ساعت سازی سواچ گروپ عرضه می شود با توجه به متریال با کیفیتی که از ان بهره می برد جرء برندهای خوب سوییسی به شمار می رود
  نمایش فیلتر