بنر
سبدخرید 0
سبد خرید
تعداد: 1 عدد
قیمت: 190000ريال

ساعت مچی اسلازینجر

  فیلتر شود براساس

  برند
     کالا در لیست مقایسه لیست مقایسه ها

  SLAZANGER

  اسلازنجر در سال 1881 توسط برادران ،رالف و آلبرت اسلازنگر تاسیس شد.در این سال رالف و آلبرت زادگاه خود منچستر را ترک کردند و در لندن مغازه ای برای فروش کالاهای ورزشی افتتاح کردند.اسلازنگر به سرعت به یک تولید کننده برتر تجهیزات ورزشی برای گلف و تنیس تبدیل شد.

  کارخانه آنها در بارنزلی توپ های تنیس تولید می کرد و آنها را به سراسر دنیا صادر می کرد .این کارخانه در سال 2002 تعطیل شد و اکنون تولید آن در فیلیپین است.

  در سال 1902،اسلازنگر به عنوان تامین کننده رسمی توپ تنیس در مسابقات قهرمانی ویمبلدون منصوب شد و همچنان یکی از طولانی ترین رکرودهای مالی ورزشی در تاریخ است.

  اسلازنگر ،مانند بیشتر تولیدات غیر ضروری در انگلیس ،با استفاده از تخصص در ساخت چوب و لاستیک ،تولید خود را به طیف گسترده ای از موارد برای اهداف نظامی هدایت کرد.

  در روز هایی که راکت های تنیس چوبی هیچ نظیری نداشت،مارک هایی مانند Slazenger  و Dunlop یک نیروی مسلط در جهان بودند ،اما با محبوبیت راکت های تنیس فلزی از اوایل دهه 1980 و سپس انتقال سریع مواد کامپوزیتی حتی محبوب  تر مانند فایبرگلاس،گرافیت و غیره مارک های بیشتری در دسترس مردم قرار گرفت.مارک های جدید به دلیل توانایی آنها در پاسخگویی به روند مصرف کننده و تقاضای فناوری جدید محبوب شدند.این شرکت سعی کرد محصولات خود را در برابر این محصولات جدید با استفاده از کیفیت به عنوان نقطه فروش منحصر به فرد در بازار عرضه کند.اسلازنگر غیر از محصولات ورزشی از ساعت مچی هم بهره می برد.ساعت مچی اسلازنگر خیلی متنوع و با قیمتهای اقتصادی و ارزان عرضه می شود.

   

  نمایندگی ساعت اسلازنجر کجاست؟
  گالری ساعت کاظمی عرضه ساعتهای اسلازنجر را به صورت آنلاین و حضوری بر عهده دارد
  چه برند ساعتی با قیمت ارزان و اقتصادی عرضه می شود؟
  ساعت مچی اسلازنجر با قیمتهای پایین و ارزان عرضه می شود
  نمایش فیلتر