گالری ساعت کاظمی

گالری ساعت کاظمی

حریم خصوصی

 

با توجه به قوانین و مقررات خرید و فروش اینترنتی و با در نظر گرفتن حریم خصوصی مشترکان و به دلیل احتیاج سایت برای فرایند خرید به  اطلاعات شخصی شما از قبیل نام و نام خانوادگی , آدرس پستی , شماره تماس و کد ملی تحویل گیرنده ,  سایت گالری ساعت کاظمی با استفاده از جدید ترین روش ها امنیتی خود را ملزم به حفاظت  از اطلاعات شخصی شما سروران گرامی میداند.

 

 

با توجه به اینکه وارد کردن صحیح اطلاعات شخصی شما مشتریان گرامی مارا در زمان بندی و بالابردن سرعت تحویل کالا یاری می نماید خواهشمند است در وارد کردن صحیح اطلاعات دقت لازم را مبذول فرمایید.

 

 حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. گالری ساعت کاظمی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر با حکم قانونی در اختیار مراجع قانونی قرار دهد.

 

 

گالری ساعت کاظمی  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، گالری ساعت کاظمی می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

 

لطفا برای هرگونه انتقاد , پیشنهاد و سوال از طریق صفحه تماس با ما در تماس باشید.

ما به این جمله اعتقاد داریم که بهترین تبلیغ عرضه کالای خوب و با کیفیت در نهایت صداقت میباشد

خدمات ما